var gtm4wp_datalayer_name = "dataLayer"; var dataLayer = dataLayer || []; const gtm4wp_use_sku_instead = false; const gtm4wp_currency = 'PLN'; const gtm4wp_product_per_impression = false; const gtm4wp_clear_ecommerce = false; var dataLayer_content = {"pagePostType":"page","pagePostType2":"single-page","pagePostAuthor":"admin","customerTotalOrders":0,"customerTotalOrderValue":0,"customerFirstName":"","customerLastName":"","customerBillingFirstName":"","customerBillingLastName":"","customerBillingCompany":"","customerBillingAddress1":"","customerBillingAddress2":"","customerBillingCity":"","customerBillingState":"","customerBillingPostcode":"","customerBillingCountry":"","customerBillingEmail":"","customerBillingEmailHash":"e3b0c44298fc1c149afbf4c8996fb92427ae41e4649b934ca495991b7852b855","customerBillingPhone":"","customerShippingFirstName":"","customerShippingLastName":"","customerShippingCompany":"","customerShippingAddress1":"","customerShippingAddress2":"","customerShippingCity":"","customerShippingState":"","customerShippingPostcode":"","customerShippingCountry":"","cartContent":{"totals":{"applied_coupons":[],"discount_total":0,"subtotal":0,"total":0},"items":[]}}; dataLayer.push( dataLayer_content ); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= '//www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-5PZS5RC');

CZY ŚWIECE MOGĄ BYĆ UŻYWANE W POMIESZCZENIACH W POBLIŻU DZIECI, KOBIET W CIĄŻY LUB ZWIERZĄT?

Świeczki sojowe Johny Wick są bezpieczne w paleniu, ponieważ nie uwalniają szkodliwych substancji. Bazą naszych świec jest ekologiczny i naturalny wosk sojowy, natomiast wszystkie wykorzystywane przez nas olejki zapachowe są przebadane i certyfikowane. Używamy ich odpowiednie stężenie, aby ze świecy nie ulatniało się nic poza przepięknym aromatem.

Dla kobiet w ciąży zalecamy jednak zachowanie ostrożności i unikanie długotrwałego narażenia na dym czy zapachy intensywnych świec. Każda osoba może reagować inaczej na zapachy, dlatego ważne jest, aby słuchać swojego ciała i dostosowywać ekspozycję na zapachy według własnych preferencji.

Jeśli chodzi o zwierzęta, ważne jest, aby nie pozwalać im na przebywanie bezpośrednio, blisko palącej się świecy.. Chociaż nasze świeczki sojowe są bezpieczne dla zwierząt, niektóre z nich mogą być wrażliwe na intensywne zapachy. Niezapominajmy, że te wilgotne nosy mają dużo bardziej czuły węch, niż my. Dlatego zalecamy umieszczenie świec w miejscach, gdzie zwierzęta nie mają bezpośredniego dostępu do nich.

Ogólnie rzecz biorąc, nasze świeczki sojowe są bezpieczne i przyjazne dla dzieci, kobiet w ciąży oraz zwierząt. Jednak zawsze należy zachować ostrożność i odpowiedzialność, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim domownikom. Działając odpowiedzialnie i stosując się do zaleceń, można cieszyć się pięknym aromatem naszych świec w bezpieczny sposób.

Zapraszamy do wyboru świec sojowych Johny Wick, które nie tylko stworzą magiczną atmosferę w Twoim domu, ale także zapewnią bezpieczeństwo i spokój dla Ciebie i Twoich bliskich.