var gtm4wp_datalayer_name = "dataLayer"; var dataLayer = dataLayer || []; const gtm4wp_use_sku_instead = false; const gtm4wp_currency = 'PLN'; const gtm4wp_product_per_impression = false; const gtm4wp_clear_ecommerce = false; var dataLayer_content = {"pagePostType":"page","pagePostType2":"single-page","pagePostAuthor":"Bartek Popielas","customerTotalOrders":0,"customerTotalOrderValue":0,"customerFirstName":"","customerLastName":"","customerBillingFirstName":"","customerBillingLastName":"","customerBillingCompany":"","customerBillingAddress1":"","customerBillingAddress2":"","customerBillingCity":"","customerBillingState":"","customerBillingPostcode":"","customerBillingCountry":"","customerBillingEmail":"","customerBillingEmailHash":"e3b0c44298fc1c149afbf4c8996fb92427ae41e4649b934ca495991b7852b855","customerBillingPhone":"","customerShippingFirstName":"","customerShippingLastName":"","customerShippingCompany":"","customerShippingAddress1":"","customerShippingAddress2":"","customerShippingCity":"","customerShippingState":"","customerShippingPostcode":"","customerShippingCountry":"","cartContent":{"totals":{"applied_coupons":[],"discount_total":0,"subtotal":0,"total":0},"items":[]}}; dataLayer.push( dataLayer_content ); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= '//www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-5PZS5RC');

DRZEWNE I ORIENTALNE ŚWIECE ZAPACHOWE

Pod wieczkiem świecy lub po rozpakowaniu wosku znajdziesz aromatyczne i intensywne kompozycje zapachowe, obok których nie przejdziesz obojętnie. Wyobraź sobie ekskluzywne SPA zbudowane w większości z drewna, gdzie panuje błogi spokój, a Ty skupiasz się wyłącznie na czerpaniu satysfakcji z relaksu. To miejsce idealnie komponuje się z dobrze wyczuwalnym zapachem, delikatnie pobudzającym i wprawiającym Cię w jeszcze lepszy nastrój. Intensywne drzewne i orientalne świece zapachowe sprawią, że poczujesz wewnętrzną harmonię i zapomnisz na chwilę o rzeczywistości.


Znajdziesz tutaj charakterystyczne, jednak nieco nieoczywiste kompozycje zapachowe. To z pewnością świece i woski, w których główną rolę odgrywają przyprawy i intensywne zapachy. Właśnie to mieliśmy na myśli dopisując do tej kategorii „orientalne”. Wybierając jedną z tych pozycji przeniesiesz się do miejsc, które zajmują się wytwarzaniem przypraw, wzbogacających naszą kuchnię oraz pobudzających podniebienia. Wyobraź sobie targ w obcym kraju, gdzie na straganie widzisz pełne kolorów, jutowe worki ze sproszkowaną zawartością dobrze Ci znaną, jak i taką, o której istnieniu nie masz bladego pojęcia. Pozwól sobie odkryć te rozmaitości i sprawdź, jakie skojarzenia przynoszą do Twojej głowy te wspaniałe zapachy.

Dlaczego wybrać drzewne i orientalne świece zapachowe?

– poczuj wewnętrzną harmonię,

– wprowadź relaks na zupełnie inny poziom,

– poczuj piękne, drewniane kompozycje zapachowe,

– odkryj świat przypraw,

– zmieniaj atmosferę w swoim domu w zależności od humoru,

– pozwól sobie na wspólną podróż w rozmaite miejsca.

Czy Ty również czasami masz ochotę palić świecę o zapachu nie do końca oczywistym i znanym? Takim, który zaskoczy Cię i poniesie nawet podczas najsmutniejszych dni w roku? W takim razie dobrze trafiłaś, to odpowiednie miejsce. Cały czas eksperymentujemy z nowymi świecami zapachowymi, które jak się okazuję bardzo często związane są właśnie z tą kategorią. Nie wiem czemu, ale stale brakuje nam takich zapachów, dlatego nie przerywamy dalszych poszukiwań aromatów, które mogłyby trafić na sklepową półkę. Myślę, że niebawem znajdziesz kolejne pozycje, które będą godnie reprezentować drzewne i orientalne świece zapachowe.