var gtm4wp_datalayer_name = "dataLayer"; var dataLayer = dataLayer || []; const gtm4wp_use_sku_instead = false; const gtm4wp_currency = 'PLN'; const gtm4wp_product_per_impression = false; const gtm4wp_clear_ecommerce = false; var dataLayer_content = {"pagePostType":"page","pagePostType2":"single-page","pagePostAuthor":"Bartek Popielas","customerTotalOrders":0,"customerTotalOrderValue":0,"customerFirstName":"","customerLastName":"","customerBillingFirstName":"","customerBillingLastName":"","customerBillingCompany":"","customerBillingAddress1":"","customerBillingAddress2":"","customerBillingCity":"","customerBillingState":"","customerBillingPostcode":"","customerBillingCountry":"","customerBillingEmail":"","customerBillingEmailHash":"e3b0c44298fc1c149afbf4c8996fb92427ae41e4649b934ca495991b7852b855","customerBillingPhone":"","customerShippingFirstName":"","customerShippingLastName":"","customerShippingCompany":"","customerShippingAddress1":"","customerShippingAddress2":"","customerShippingCity":"","customerShippingState":"","customerShippingPostcode":"","customerShippingCountry":"","cartContent":{"totals":{"applied_coupons":[],"discount_total":0,"subtotal":0,"total":0},"items":[]}}; dataLayer.push( dataLayer_content ); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= '//www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-5PZS5RC');

ŚWIEŻE I CYTUSOWE ŚWIECE ZAPACHOWE

Każdy z nas potrzebuję czasem powiewu świeżości w swoich czterech kątach. Zamiast malować ściany na inny kolor czy robić przemeblowanie, możesz postawić na świeże i cytrusowe świece zapachowe, które wypełnią Twoją przestrzeń nowym, oryginalnym zapachem. Wybierając jedną z tych pozycji sprawisz, że każdy wchodząc do Twojego domu zda sobie sprawę, że coś się zmieniło. Nie unikniesz pytań: „co tak intensywnie pachnie?”.  

jaki będzie Twój wybór?

Wszystko zależy na jakie nuty zapachowe masz akurat ochotę. W związku z tym możesz sprawić, że atmosfera stanie się energetyczna – idealna do sprzątania czy nauki. Nie tylko Ty musisz sobie dodawać motywacji do niektórych czynności zewnętrznymi bodźcami. Zdradzę Ci coś, każdy tak ma. Co masz zrobić dzisiaj, równie dobrze możesz zrobić jutro… Z pewnością wybierając owocowe kompozycje zapachowe postawisz na świeżość, odprężenie i błogi relaks. Wiem, wiem, ciężko powiedzieć, wiele zależy od nastroju oraz panującej aury za oknem. W związku z tym warto być przygotowanym na wszelkie okoliczności. Zadbaj o siebie i daj sobie trochę więcej przyjemności…

Tak naprawdę świece z tej kategorii mogą być używane z powodzeniem cały rok! To oczywiste, że będą idealnie pasować do pogody podczas długich i ciepłych dni wiosną oraz latem. J zimą będą wspaniałą odskocznią dzięki, której będziesz powracać do swoich egzotycznych wojaży podczas urlopu. Wystarczy, że odpalisz tę świecę, aby zmienić swoją rzeczywistość o 180 stopni.

Dlaczego wybrać świeże i cytrusowe świece zapachowe?

– możesz sprawić, że relaks nabierze zupełnie innego wymiaru,

– odświeżysz atmosferę w swoim domu,

– zmienisz coś, co każdy zauważy,

– dodasz sobie energii w codziennych czynnościach,

– zneutralizujesz inne zapachy.

A co najważniejsze poznasz świeże i cytrusowe świece zapachowe marki Johny Wick. Zapewniam Cię, że poczujesz różnice. Z pewnością nasze świece charakteryzują się wysoką intensywnością zapachu, w którym nawet przez chwilę nie poczujesz sztucznych nut zapachowych. Będą do Ciebie docierać wyłącznie dobrze rozpoznawalne, delikatne nuty zapachowe. W związku z tym odpal naszą świecę w swoim domu, a na pewno nadasz mu świeżości i wyjątkowego charakteru!