var gtm4wp_datalayer_name = "dataLayer"; var dataLayer = dataLayer || []; const gtm4wp_use_sku_instead = false; const gtm4wp_currency = 'PLN'; const gtm4wp_product_per_impression = false; const gtm4wp_clear_ecommerce = false; var dataLayer_content = {"pagePostType":"page","pagePostType2":"single-page","pagePostAuthor":"Bartek Popielas","customerTotalOrders":0,"customerTotalOrderValue":0,"customerFirstName":"","customerLastName":"","customerBillingFirstName":"","customerBillingLastName":"","customerBillingCompany":"","customerBillingAddress1":"","customerBillingAddress2":"","customerBillingCity":"","customerBillingState":"","customerBillingPostcode":"","customerBillingCountry":"","customerBillingEmail":"","customerBillingEmailHash":"e3b0c44298fc1c149afbf4c8996fb92427ae41e4649b934ca495991b7852b855","customerBillingPhone":"","customerShippingFirstName":"","customerShippingLastName":"","customerShippingCompany":"","customerShippingAddress1":"","customerShippingAddress2":"","customerShippingCity":"","customerShippingState":"","customerShippingPostcode":"","customerShippingCountry":"","cartContent":{"totals":{"applied_coupons":[],"discount_total":0,"subtotal":0,"total":0},"items":[]}}; dataLayer.push( dataLayer_content ); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= '//www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-5PZS5RC');

DELIKATNE ŚWIECE ZAPACHOWE

Przygotowaliśmy tę kategorię specjalnie dla osób, które preferują delikatne świece zapachowe. Nie będziemy ukrywać, że w naszej pracy kierujemy się ideą, w której największy nacisk kładziemy na pozytywne, intensywne wrażenia zapachowe. Jednym słowem, zależy nam, żeby nasze świece zapachowe, rzeczywiście pachniały. Nie zawsze jest to takie oczywiste w świecach sojowych, dlatego postanowiliśmy, że to właśnie będzie nasz cel. I jak do tej pory wszystko idzie zgodnie z planem.

Postaw na delikatność

Jednak czym dłużej robimy świece zapachowe, tym więcej poznajemy osób, które również stawiają na lekkie nuty zapachowe. Nie przytłaczające i nie dominujące za bardzo domowej atmosfery. Znajdziesz tutaj pozycje, które będą w tle. Poczujesz ich charakter oraz przeróżne nuty zapachowe składające się na całą kompozycję, jednak ani przez chwilę nie będziesz mieć ich dosyć. To idealna propozycja dla osób, które chcą odpocząć na swoich warunkach i potrzebują do tego wyłącznie odrobiny pomocy. Zatem jeśli nie lubisz intensywnych, ciężkich, otulających zapachów te świece są właśnie dla Ciebie. Odkryjesz w nich kwiatową delikatność, która będzie Ci towarzyszyła przez resztę dnia.

Dlaczego wybrać delikatne świece zapachowe?

– stwórz atmosferę do relaksu, która nie jest tak intensywna,

– zyskaj spokój i harmonię,

– pozwól, aby kwiatowa delikatność ukoiła Twoje zmysły,

– postaw na zapach, który będzie stałą pozycją w Twoim domu.

Jeśli wiesz, że zbyt mocne zapachy świec nie są dla Ciebie, warto zastanowić się na propozycjami, które charakteryzują się lekkością. Chociaż moim zdaniem to nie zawsze idzie w parze z upodobaniami ogólnie, ale również nastrojem według którego układamy swój kolejny dzień. Przychodzą dni, gdzie nie mamy ochoty na ciężkie, korzenne i otulające zapachy, które momentalnie wypełnią nasz dom i przywołują pewne skojarzenia. Czasami wystarczy nam zapach, który jest tak naprawdę tłem dla naszego co dziennego harmonogramu czynności. W takim towarzystwie nie specjalnie skupiamy się na dolatujących do naszych nozdrzy, poszczególnych aromatach. A bardziej cieszymy się, że miło jest nam spędzać czas w pomieszczeniu, w którym po prostu ładnie pachnie.