fbpx

ŚWIECE PERSONALIZOWANE

Rynek świec zapachowych przeżywa obecnie duży rozwój. Producenci zachodzą w głowę czym jeszcze mogliby zaskoczyć konsumentów i w jaki sposób sprostać ich oczekiwaniom. Dużą popularnością cieszą się obecnie personalizowane świece zapachowe. Co je charakteryzuje i dlaczego świecomaniacy coraz częściej po nie sięgają?

Świece personalizowane cieszą się dużym zainteresowaniem nie bez przyczyny. Otóż konsumenci wolą gościć w swoich wnętrzach produkty skomponowane według osobistych preferencji. Może wydawać się to banalne, ale nawet zmiana czcionki czy dodanie motywującej sentencji może w dużym stopniu wpłynąć na klimat jaki świeca tworzy w naszych wnętrzach. Jest ona bowiem idealnym uzupełnieniem każdej kompozycji i ponadczasową ozdobą.

  Wyjątkowy prezent

  Oprócz walorów dekoracyjnych personalizacja to idealna opcja, kiedy zastanawiamy się nad kupnem świecy zapachowej na prezent. Sklepowy asortyment potrafi sprawiać wrażenie neutralnego i obojętnego, więc dodanie do niego odrobiny smaczku sprawi, że nabierze on wyjątkowego charakteru. Wiele firm zajmujących się produkcją świec daje klientowi możliwość dokonania wyboru co i w jakiej formie ma znajdować się na etykiecie produktu. Mogą oni dowoli lawirować w wyborze czcionki, grafiki oraz stworzyć własną dedykację. Ulubiony cytat, wyznanie miłości, szczere życzenia, zdjęcie lub obrazek – tak niewiele trzeba, aby jednym pachnącym słoiczkiem wyrazić uczucia do najbliższych osób. Wystarczy uruchomić wyobraźnię i wspólnymi siłami zaprojektować oryginalny podarek. Bo czy może być coś piękniejszego niż prezent stworzony od serca?

  Jak stworzyć zapachowe świece personalizowane?

  • wybierz propozycję świecy personalizowanej, która najbardziej pasuje do okazji,
  • jeśli prezent nie jest związany z konkretną okazję wybierz świece, która na etykiecie ma “Twój tekst”,
  • wybierz ulubiony zapach świecy oraz gramaturę,
  • napisz nam, co ma się znaleźć na etykiecie,
  • jeśli chcesz przekazać nam dodatkowe wytyczne odnośnie czcionki, zdjęcia, grafiki, logo możesz napisać do nas maila – wykonamy każdą personalizację,
  • pomimo personalizacji takie zamówienia realizujemy w takim samym trybie jak standardowe świece 1-2 dni robocze,
  • w przypadku większej ilości powyżej 10 sztuk, czas realizacji może być nieco dłuższy, dlatego ustalamy go indywidualnie.