var gtm4wp_datalayer_name = "dataLayer"; var dataLayer = dataLayer || []; const gtm4wp_use_sku_instead = false; const gtm4wp_currency = 'PLN'; const gtm4wp_product_per_impression = false; const gtm4wp_clear_ecommerce = false; var dataLayer_content = {"pagePostType":"page","pagePostType2":"single-page","pagePostAuthor":"bartlomiej","customerTotalOrders":0,"customerTotalOrderValue":0,"customerFirstName":"","customerLastName":"","customerBillingFirstName":"","customerBillingLastName":"","customerBillingCompany":"","customerBillingAddress1":"","customerBillingAddress2":"","customerBillingCity":"","customerBillingState":"","customerBillingPostcode":"","customerBillingCountry":"","customerBillingEmail":"","customerBillingEmailHash":"e3b0c44298fc1c149afbf4c8996fb92427ae41e4649b934ca495991b7852b855","customerBillingPhone":"","customerShippingFirstName":"","customerShippingLastName":"","customerShippingCompany":"","customerShippingAddress1":"","customerShippingAddress2":"","customerShippingCity":"","customerShippingState":"","customerShippingPostcode":"","customerShippingCountry":"","cartContent":{"totals":{"applied_coupons":[],"discount_total":0,"subtotal":0,"total":0},"items":[]}}; dataLayer.push( dataLayer_content ); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= '//www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-5PZS5RC');

Cześć,

doskonale o tym wiemy, że nie znajdujesz się na tej podstronie przez przypadek. Masz pytanie odnośnie sojowych świec zapachowych i musisz szybko poznać odpowiedź. W pełni Cię rozumiemy, ponieważ ciekawość jest naszą główną motywacją w życiu.

Do dzieła! Napisz do nas lub zadzwoń. Kto wie, może od odpowiedzi dzieli Cię już tylko jedno kliknięcie.

Równie dobrze możesz nas odwiedzić w Łodzi. Pomiędzy zalewaniem kolejnych świec, na pewno znajdziemy moment na zaparzenie pysznej kawy i rozmowę.

Zapraszamy!


Śmiało, napisz do nas…

Leave this field blank

796-776-613
biuro@johnywick.pl

Pomorska 40,
91-408 Łódź

Produkcja świec zapachowych Johny Wick ma miejsce w pracowni znajdującej się 750 m od Placu Wolności, w pobliżu Manufaktury – tętniącego życiem centrum handlowego, które oprócz posiadania szerokiej oferty sklepów i butików jest miejscem częstych spotkań mieszkańców Łodzi. Niedaleko pracowni świec Johny Wick znajduje się również nowo wybudowany Dworzec Łódź Fabryczna, który niebawem stanie się głównym punktem transportowym miasta.

Ze względu na lokalizację pracowni, która znajduje się w samym centrum , bardzo łatwo dojechać do nas z każdej dzielnicy .