var gtm4wp_datalayer_name = "dataLayer"; var dataLayer = dataLayer || []; const gtm4wp_use_sku_instead = false; const gtm4wp_currency = 'PLN'; const gtm4wp_product_per_impression = false; const gtm4wp_clear_ecommerce = false; var dataLayer_content = {"pagePostType":"page","pagePostType2":"single-page","pagePostAuthor":"Bartek Popielas","customerTotalOrders":0,"customerTotalOrderValue":0,"customerFirstName":"","customerLastName":"","customerBillingFirstName":"","customerBillingLastName":"","customerBillingCompany":"","customerBillingAddress1":"","customerBillingAddress2":"","customerBillingCity":"","customerBillingState":"","customerBillingPostcode":"","customerBillingCountry":"","customerBillingEmail":"","customerBillingEmailHash":"e3b0c44298fc1c149afbf4c8996fb92427ae41e4649b934ca495991b7852b855","customerBillingPhone":"","customerShippingFirstName":"","customerShippingLastName":"","customerShippingCompany":"","customerShippingAddress1":"","customerShippingAddress2":"","customerShippingCity":"","customerShippingState":"","customerShippingPostcode":"","customerShippingCountry":"","cartContent":{"totals":{"applied_coupons":[],"discount_total":0,"subtotal":0,"total":0},"items":[]}}; dataLayer.push( dataLayer_content ); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= '//www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-5PZS5RC');

TEALIGHTy sojowe

Podgrzewacze sojowe, inaczej tealighty sojowe, to doskonała alternatywa dla klasycznych świec. Trudno byłoby sobie wyobrazić korzystanie z kominka i próbę rozpuszczenia naszego ulubionego wosku, bez tego sojowego maleństwa w roli głównej. Tealighty, podobnie jak świece, potrafią stworzyć przyjemny, klimatyczny nastrój i ocieplić sobą każde wnętrze.

Czy skład podgrzewaczy jest ważny?

Tak samo jak w przypadku świec, podgrzewacze można wyprodukować z najróżniejszych wosków. W skład najpopularniejszych wchodzi dobrze wszystkim znana parafina, ale od niedawna w sklepach można znaleźć jej zdrowszą i bardziej ekonomiczną alternatywę, czyli te, produkowane z wosków roślinnych. Tealighty sojowe wytwarzane na bazie wosku sojowego są produktem w 100% ekologicznym i biodegradowalnym. Wosk sojowy podczas palenia nie wydziela do atmosfery szkodliwych substancji ani toksyn, przez co jest tworzywem bezpiecznym i przyjaznym dla środowiska. Ponad to charakteryzuje go czysty płomień, praktycznie pozbawiony sadzy i dymu, oraz powolne, równe spalanie.

Zapewniam Cię, że powstające w naszej pracowni podgrzewacze sojowe charakteryzują się wysoką jakością. Pomimo swoich drobnych rozmiarów są one produkowane ręcznie, co sprawia, że mamy kontrolę nad każdym z osobna. Po każdej produkcji, podczas pakowania oglądamy ponownie każdy podgrzewacz i wybieramy tylko te, które sami chcielibyśmy użytkować w swoim domu!

Tealighty sojowe – jak wybrać?

Podczas wyboru podgrzewaczy warto również zwrócić uwagę na knoty użyte do ich produkcji. Knoty powinny być bawełniane i niebielone. Tylko zestawienie wysokiej jakości wosku z naturalnym knotem daje nam gwarancję jakości i stuprocentową satysfakcję z użytkowania. Warto więc poszukać sprzedawcy, który swoje podgrzewacze tworzy ręcznie. Mamy wtedy gwarancję, że nasz tealight został wyprodukowany w małej pracowni, gdzie każdy krążek jest traktowany uczciwie i ze szczególną starannością.

Kiedy już znajdziemy swoje wymarzone podgrzewacze sojowe nie pozostaje nam nic innego jak cieszyć się ich pięknem. Pojedyncze tealighty ustawione na brzegu wanny stworzą idealny nastrój do relaksującej kąpieli. Poza tym czym byłyby wszystkie świeczniki i kominki bez tych małych cudeniek? Wyłącznie ozdobą! Dzięki podgrzewaczom stają się one projektantami wyjątkowego klimatu w naszych wnętrzach.