var gtm4wp_datalayer_name = "dataLayer"; var dataLayer = dataLayer || []; const gtm4wp_use_sku_instead = false; const gtm4wp_currency = 'PLN'; const gtm4wp_product_per_impression = false; const gtm4wp_clear_ecommerce = false; var dataLayer_content = {"pagePostType":"page","pagePostType2":"single-page","pagePostAuthor":"Bartek Popielas","customerTotalOrders":0,"customerTotalOrderValue":0,"customerFirstName":"","customerLastName":"","customerBillingFirstName":"","customerBillingLastName":"","customerBillingCompany":"","customerBillingAddress1":"","customerBillingAddress2":"","customerBillingCity":"","customerBillingState":"","customerBillingPostcode":"","customerBillingCountry":"","customerBillingEmail":"","customerBillingEmailHash":"e3b0c44298fc1c149afbf4c8996fb92427ae41e4649b934ca495991b7852b855","customerBillingPhone":"","customerShippingFirstName":"","customerShippingLastName":"","customerShippingCompany":"","customerShippingAddress1":"","customerShippingAddress2":"","customerShippingCity":"","customerShippingState":"","customerShippingPostcode":"","customerShippingCountry":"","cartContent":{"totals":{"applied_coupons":[],"discount_total":0,"subtotal":0,"total":0},"items":[]}}; dataLayer.push( dataLayer_content ); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= '//www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-5PZS5RC');

SŁODKIE ŚWIECE ZAPACHOWE

Na tę podstronę nie trafia się przez przypadek. Słodkie świece zapachowe to dział dla wszystkich miłośników słodkości. Wanilia, czekolada, karmel, owoce czy wypieki to aromaty, w których czujesz się najlepiej? Jeśli nie powodują one u Ciebie wzmożonego apetytu na słodkości to jesteśmy uratowani.

A może wręcz przeciwnie, dla Ciebie to jedyna metoda, żeby rozpływać się w delikatnych słodkościach bez obawy o nadmierne kilogramy. Bez względu na to, czemu trafiasz właśnie tutaj, mamy dla Ciebie kilka pozycji, które sprawią, że Twój dom wypełni się po brzegi słodkimi kompozycjami zapachowymi. Co powiesz na słodkie owoce lub zapachy do złudzenia przypominające cukierki, które wszyscy jadaliśmy za młodu?

Dlaczego wybrać słodkie zapach świec ?

– daj się ponieść owocowym nutom zapachowych,

– stwórz energiczną atmosferę,

– pozbądź się apetytu na słodkości,

– spraw sobie słodką przyjemność,

– wróć wspomnieniami do beztroskich czasów,

– zyskaj spokój i poczucie, że wszystko będzie dobrze.