var gtm4wp_datalayer_name = "dataLayer"; var dataLayer = dataLayer || []; const gtm4wp_use_sku_instead = false; const gtm4wp_id_prefix = ''; const gtm4wp_remarketing = false; const gtm4wp_eec = true; const gtm4wp_classicec = false; const gtm4wp_currency = 'PLN'; const gtm4wp_product_per_impression = false; const gtm4wp_needs_shipping_address = false; const gtm4wp_business_vertical = 'retail'; const gtm4wp_business_vertical_id = 'id'; const gtm4wp_clear_ecommerce = false; var dataLayer_content = {"pagePostType":"page","pagePostType2":"single-page","pagePostAuthor":"Bartek Popielas","customerTotalOrders":0,"customerTotalOrderValue":"0.00","customerFirstName":"","customerLastName":"","customerBillingFirstName":"","customerBillingLastName":"","customerBillingCompany":"","customerBillingAddress1":"","customerBillingAddress2":"","customerBillingCity":"","customerBillingState":"","customerBillingPostcode":"","customerBillingCountry":"","customerBillingEmail":"","customerBillingEmailHash":"e3b0c44298fc1c149afbf4c8996fb92427ae41e4649b934ca495991b7852b855","customerBillingPhone":"","customerShippingFirstName":"","customerShippingLastName":"","customerShippingCompany":"","customerShippingAddress1":"","customerShippingAddress2":"","customerShippingCity":"","customerShippingState":"","customerShippingPostcode":"","customerShippingCountry":"","cartContent":{"totals":{"applied_coupons":[],"discount_total":0,"subtotal":0,"total":0},"items":[]}}; dataLayer.push( dataLayer_content ); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= '//www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-5PZS5RC');

Kominek do wosków zapachowych

Woski to doskonały produkt jeśli na pierwszym miejscu stawiamy nasze finanse i pragniemy pewnej różnorodności. Ale jak sprawić, aby były one równie estetyczne i cieszyły oko jak świece? Otóż niemożliwym wydaje się korzystanie z wosków bez pomocy kominka. Kominek do wosków zapachowych to specjalnie skonstruowane narzędzie, dzięki któremu w bezpieczny sposób możemy roztopić wosk i cieszyć się jego aromatem. Odpowiednie tworzywo użyte do produkcji pozwala nam umieścić na podstawie podgrzewacz. Dzięki temu wosk zacznie się powoli topić i wydzielać zapach. Fani blasku i ciepła jakie daje płomień nie muszą się zatem martwić, że wybierając woski zamiast świec będą musieli zrezygnować z tego kojącego, relaksującego widoku.

Dopasuj do swojego wnętrza

Kominek do wosków zapachowych Johny Wick oprócz swojego podstawowego przeznaczenia sprawdza się również jako idealna ozdoba. Dzięki dużemu zainteresowaniu woskami, producenci kominków zaczęli tworzyć coraz to nowsze i ciekawsze formy i wzory. W sklepach znajdziemy kominki z drewnianymi podstawami, ceramiczne, z kamienia, o przeróżnych kształtach, stylach i kolorach. Decydując się na korzystanie z kominka do wosku zapachowego warto wybrać taki, który wkomponuje się w nasze wnętrze. Nie będzie on wtedy jedynie kawałkiem ceramiki, która pozwoli nam cieszyć się ulubionym zapachem wosku. Stworzy wyjątkowy klimat i stanie się nieodłącznym elementem aranżacji.

Jeśli nadal zastanawiacie się czy woski zapachowe to produkt dedykowany Wam, proponujemy zaryzykować i przetestować. Dzięki możliwościom jakie daje nam wosk w takiej formie możemy dowoli testować, próbować i szukać siebie w tej aromatycznej sferze życia.

Dlaczego wybrać kominek do wosków zapachowych?

  • możesz dobrać idealnie pasujący kominek do Twojego wnętrza,
  • masz do wyboru 2 warianty kolorystyczne drewna i aż 10 ceramicznych miseczek do wyboru,
  • każdego dnia możesz testować inny zapach,
  • wosk zapachowy jest ekonomiczny i starcza na długo,
  • możesz przetestować zapach, zanim zdecydujesz się na konkretną świecę,
  • wystarczy, że wyposażysz się w kominek i już teraz możesz korzystać wyłącznie z wosków zapachowych i tealightów sojowych.