var gtm4wp_datalayer_name = "dataLayer"; var dataLayer = dataLayer || []; const gtm4wp_use_sku_instead = false; const gtm4wp_currency = 'PLN'; const gtm4wp_product_per_impression = false; const gtm4wp_clear_ecommerce = false; var dataLayer_content = {"pagePostType":"page","pagePostType2":"single-page","pagePostAuthor":"admin","customerTotalOrders":0,"customerTotalOrderValue":0,"customerFirstName":"","customerLastName":"","customerBillingFirstName":"","customerBillingLastName":"","customerBillingCompany":"","customerBillingAddress1":"","customerBillingAddress2":"","customerBillingCity":"","customerBillingState":"","customerBillingPostcode":"","customerBillingCountry":"","customerBillingEmail":"","customerBillingEmailHash":"e3b0c44298fc1c149afbf4c8996fb92427ae41e4649b934ca495991b7852b855","customerBillingPhone":"","customerShippingFirstName":"","customerShippingLastName":"","customerShippingCompany":"","customerShippingAddress1":"","customerShippingAddress2":"","customerShippingCity":"","customerShippingState":"","customerShippingPostcode":"","customerShippingCountry":"","cartContent":{"totals":{"applied_coupons":[],"discount_total":0,"subtotal":0,"total":0},"items":[]}}; dataLayer.push( dataLayer_content ); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= '//www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-5PZS5RC');

Akcesoria do aranżacji wnętrz zapachem

Całość zawsze zależna jest od detali, a małe rzeczy dają wielkie efekty. Ta teza sprawdza się w wielu dziedzinach życia. Ma swoje potwierdzenie między innymi w przypadku aranżacji wnętrz zapachem. Tu nie potrzeba splendoru. Wystarczy ulubiona kompozycja aromatów i odpowiednie akcesoria. Tylko tyle i aż tyle, by stała się magia.

Trendy w aromatyzacji pomieszczeń

Powiedzmy sobie szczerze. Czas plastikowego odświeżacza powietrza o zapachu morskiej bryzy, dobiegł końca. Nie dlatego, że kolejny raz wyczerpały mu się baterie. Powód jest zgoła inny. Zmieniły się trendy w aranżacji wnętrz. Poza tym znacznie wzrosła świadomość na temat szkodliwego wpływu zapachowych aerozoli, zarówno na nasze zdrowie jak i środowisko naturalne. Czy to oznacza jednak, że należy całkiem zrezygnować z aromatyzacji wnętrz? Wręcz przeciwnie. Należy po prostu wybierać alternatywne akcesoria.

Odświeżacze, które przykuwają… węch!

Zapach, choć teoretycznie niewidzialny, jest nieodzownym elementem wystroju wnętrza. Aromatyzacja pomieszczeń pobudza wszystkie zmysły, a przede wszystkim oddziałuje na wyobraźnię. Wszakże miejsca, w których ładnie pachnie, zdają się być atrakcyjniejszymi również wizualnie. Nie dziwi zatem fakt, że coraz więcej osób sięga po świece sojowe i inne zapachowe akcesoria. Zwłaszcza, że te oryginalne, na przykład od marki Johny Wick, zachwycają nie tylko aromatem, ale i designem.

Nowe akcesoria od Johnego

Łódzka manufaktura świec sojowych niejednokrotnie dokonywała już małych, zapachowych rewolucji. Nie tak dawno spod szyldu Johnego wyszły mgiełki do pomieszczeń. Teraz natomiast pora skupić się na detalach. W szerokiej ofercie manufaktury pojawiły się już nowe miseczki ceramiczne do kominków zapachowych. Producent przygotował pięć wyrazistych propozycji w soczystych kolorach. W efekcie zarówno miłośnicy skandynawskiej prostoty, jak i eklektycznego szaleństwa, znajdą akcesoria pasujące do swoich wnętrz. Ponadto w niedalekiej przyszłości oferta będzie się poszerzać. Zastanawiasz się, co już wkrótce znajdziess w sklepie internetowym marki Johny Wick? Designerskie zapałki do świec? A może profesjonalne nożyczki do knotów? Na razie Ci tego nie zdradzimy. Możesz jednak spodziewać się, że aranżacja wnętrz zapachem już na dobre przestanie być procesem, a stanie się rytuałem.