var gtm4wp_datalayer_name = "dataLayer"; var dataLayer = dataLayer || []; const gtm4wp_use_sku_instead = false; const gtm4wp_currency = 'PLN'; const gtm4wp_product_per_impression = false; const gtm4wp_clear_ecommerce = false; var dataLayer_content = {"pagePostType":"page","pagePostType2":"single-page","pagePostAuthor":"Bartek Popielas","customerTotalOrders":0,"customerTotalOrderValue":0,"customerFirstName":"","customerLastName":"","customerBillingFirstName":"","customerBillingLastName":"","customerBillingCompany":"","customerBillingAddress1":"","customerBillingAddress2":"","customerBillingCity":"","customerBillingState":"","customerBillingPostcode":"","customerBillingCountry":"","customerBillingEmail":"","customerBillingEmailHash":"e3b0c44298fc1c149afbf4c8996fb92427ae41e4649b934ca495991b7852b855","customerBillingPhone":"","customerShippingFirstName":"","customerShippingLastName":"","customerShippingCompany":"","customerShippingAddress1":"","customerShippingAddress2":"","customerShippingCity":"","customerShippingState":"","customerShippingPostcode":"","customerShippingCountry":"","cartContent":{"totals":{"applied_coupons":[],"discount_total":0,"subtotal":0,"total":0},"items":[]}}; dataLayer.push( dataLayer_content ); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= '//www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-5PZS5RC');

Świąteczne świece zapachowe

Z czym kojarzą Ci się Święta? Czy jest to zapach żywej choinki, której aromat otula wnętrze Twojego salonu, a może unosząca się w kuchni, przyjemna woń goździków, cynamonu, wanilii, korzennych przypraw i pieczonego ciasta? Jeżeli chcesz, aby te wyjątkowe zapachy wypełniły wszystkie pomieszczenia w Twoim domu, to koniecznie wybierz jedną z naszych świątecznych świec zapachowych. To produkty, które powstają z myślą o Tobie i Twoich bliskich. Z całą pewnością stworzą prawdziwą, świąteczną aurę i będą idealną dekoracją przy wigilijnym stole.

Podaruj świece na Boże Narodzenie swoim bliskim! 

Zapachowe świece – Johny Wick, to nie tylko element wystroju wnętrz czy świąteczna aranżacja. To również wspaniały pomysł na prezent pod choinkę.

Podaruj bliskiej osobie świąteczne, bożonarodzeniowe świece, które swoim aromatem i unoszącym się ciepłem, oddadzą wyjątkowy, wigilijny klimat.

Świece świąteczne i zestawy prezentowe

Święta Bożego narodzenia to czas, w którym chcemy dać naszym bliskim wyjątkowe upominki. Wszystko po to, aby umilić sobie wspólnie spędzone chwile. Proponowane przez nas świece bożonarodzeniowe, mogą być również elementem, aromatycznych zestawów prezentowych.

To Ty decydujesz, co ma znaleźć się w takim zestawie. Mogą to być nie tylko świąteczne świeczki ale także inne produkty z naszej oferty np.:

 • dyfuzory zapachowe,
 • woski zapachowe,
 • mgiełki zapachowe,
 • kominki

Świąteczne zapachy w sklepie

Jak wybrać tę idealną nutę zapachową? Zastanów się, jakie aromaty najbardziej kojarzą Ci się ze Świętami. Na każdej stronie produktu znajdziesz pełen opis kompozycji zapachowych użytych do danej świeczki. Przejrzyj zatem całą gamę produktów bożonowerodzeniowych i zdecyduj, co najbardziej Ci się podoba!

Każdego roku poszerzamy naszą ofertę o nowe wigilijne aromaty. Wszystko po to, żebyście Ty i Twoi bliscy mogli zanurzyć się w świątecznym klimacie, a płomień świecy rozgrzewał wasze serca. 

W naszym sklepie znajdziesz wyjątkowe zapachy świąteczne między innymi: 

 • Grzaniec
 • Merry X-Mas! – NOWOŚĆ! 
 • Jabłko w cieście
 • Magia Świąt
 • Świąteczne drzewko 
 • Zimowe ciasteczka 
 • Żurawina z pomarańczą 

W wymienionych świeczkach świątecznych ukryte są nuty zapachowe: świerku, cynamonu, wanilii, korzennych przypraw, szarlotki, grzanego wina, cytrusów, piernika i wielu innych.

Świąteczne świeczki na prezent z personalizacją

Pamiętaj także, że decydując się na świece sojowe Johny Wick, masz możliwość personalizacji produktów. Świąteczna grafika, a może dedykowane życzenia? Zrobimy je dla Ciebie! Wybrany przez Ciebie nadruk i etykieta podkreśli wyjątkowość Twojego prezentu. Gwiazdka tuż tuż dlatego nie czekaj z wyborem upominku. Obiecujemy, że wyjątkowy klimat naszych świec, poczujesz od pierwszego zapalenia knota.