var gtm4wp_datalayer_name = "dataLayer"; var dataLayer = dataLayer || []; const gtm4wp_use_sku_instead = false; const gtm4wp_id_prefix = ''; const gtm4wp_remarketing = false; const gtm4wp_eec = true; const gtm4wp_classicec = false; const gtm4wp_currency = 'PLN'; const gtm4wp_product_per_impression = false; const gtm4wp_needs_shipping_address = false; const gtm4wp_business_vertical = 'retail'; const gtm4wp_business_vertical_id = 'id'; const gtm4wp_clear_ecommerce = false; var dataLayer_content = {"pagePostType":"page","pagePostType2":"single-page","pagePostAuthor":"admin","customerTotalOrders":0,"customerTotalOrderValue":"0.00","customerFirstName":"","customerLastName":"","customerBillingFirstName":"","customerBillingLastName":"","customerBillingCompany":"","customerBillingAddress1":"","customerBillingAddress2":"","customerBillingCity":"","customerBillingState":"","customerBillingPostcode":"","customerBillingCountry":"","customerBillingEmail":"","customerBillingEmailHash":"e3b0c44298fc1c149afbf4c8996fb92427ae41e4649b934ca495991b7852b855","customerBillingPhone":"","customerShippingFirstName":"","customerShippingLastName":"","customerShippingCompany":"","customerShippingAddress1":"","customerShippingAddress2":"","customerShippingCity":"","customerShippingState":"","customerShippingPostcode":"","customerShippingCountry":"","cartContent":{"totals":{"applied_coupons":[],"discount_total":0,"subtotal":0,"total":0},"items":[]}}; dataLayer.push( dataLayer_content ); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= '//www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-5PZS5RC');

Dyfuzory zapachowe – Znajdź ulubione zapachy do domu

Dyfuzory zapachowe, to kolejna pozycja z oferty Johny Wick. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wyjątkowe kompozycje zapachowe, dzięki którym możesz podkreślić nastrój każdego pomieszczenia, spędzić romantyczny wieczór lub wprowadzić relaksującą atmosferę po ciężkim dniu. Dyfuzory zapachowe, to także świetna propozycja na prezent na urodziny, święta czy imieniny. 

Jak działa dyfuzor zapachowy z patyczkami?

Na dyfuzor zapachowy Johny Wick składa się szklany słoiczek wypełniony starannie dobraną kompozycją olejków i patyczki ratanowe. To wszystko zapakowane jest w ekologiczny kartonik wraz z instrukcją użytkowania.

Każdy z patyczków znajdujących się w słoiku ma kierować zapachem w górę w taki sposób, aby zawarty w nim aromat otulał każde pomieszczenie, w którym się znajduje. Patyczki ratanowe pozwalają również na delikatne, stopniowe wydobywanie się zapachu o tej samej intensywności przez długi czas.

Dyfuzory Johny Wick są niezwykle proste w użyciu i nie wymagają dodatkowego źródła ciepła.

Jak używać dyfuzora zapachowego?

Dyfuzory zapachowe Johny Wick to produkt luksusowy, oferujący niesamowity design i niepowtarzalny klimat. Przy tym wszystkim jest bardzo prosty w użyciu. Jak go stosować? Odbezpiecz wieczko znajdujące się na słoiku i umieść w nim patyczki (intensywność produktu uzależniona jest on ilości patyczków).

Zależy Ci na delikatniejszym zapachu? Zacznij od mniejszej ilości patyczków. Kiedy uznasz, że zapach jest za mało intensywny, możesz to regulować – dodaj kolejne patyczki. Warto, żebyś wiedziała, że dla optymalnego uwalniania się zapachu, zaleca się użycie 4 patyczków na start i obracanie ich po mniej więcej tygodniu.

Niektóre osoby chcąc uzyskać szybsze rozprzestrzenianie się olejków zapachowych, stawiają swój dyfuzor w lekkim przeciągu. Chcesz wzmocnić działanie swojego dyfuzora? Możesz wybrać świecę zapachową lub mgiełkę zapachową, które także znajduje się w naszej ofercie. 

Dzieci lub zwierzęta nie powinny przebywać w pobliżu dyfuzorów zapachowych, ponieważ jest to produkt łatwopalny. 

Dyfuzory zapachowe z patyczkami – dlaczego warto je mieć?

➤ Dyfuzory zapachowe do domu posiadają pewną przewagę nad świecami zapachowymi, ponieważ oferują równomierny, piękny zapach przez cały czas ich stosowania. Aromaterapia zamknięta w przepięknym szklanym flakoniku, która korzystnie wpływa na Twój nastrój, odpręża Cię i poprawia Twoje samopoczucie. Dokładnie w taki sposób można określić dyfuzory zapachowe Johny Wick.

Dyfuzor zapachu nie tylko dla domu – stwórz relaksującą atmosferę w swojej firmie

Szukasz dyfuzora, który nie potrzebuje ognia i sprawdzi się w każdym wnętrzu? Marzy Ci się niepowtarzalny zapach w Twoim biurze lub firmie? Dyfuzory z patyczkami Johny Wick z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. W naszych produktach znajdują się różnorodne kompozycje zapachowe. Znajdziesz w nich piękny aromat cytrusowy, słodki, kwiatowy, drzewny i wiele innych.  Ten elegancki, designerski produkt może być też bardzo ciekawym pomysłem na upominek dla Twoich pracowników lub kontrahentów. Chcesz poznać naszą ofertę i stworzyć własny zestaw dyfuzorów zapachowych? Skontaktuj się z nami!