var gtm4wp_datalayer_name = "dataLayer"; var dataLayer = dataLayer || []; const gtm4wp_use_sku_instead = false; const gtm4wp_currency = 'PLN'; const gtm4wp_product_per_impression = false; const gtm4wp_clear_ecommerce = false; var dataLayer_content = {"pagePostType":"page","pagePostType2":"single-page","pagePostAuthor":"Bartek Popielas","customerTotalOrders":0,"customerTotalOrderValue":0,"customerFirstName":"","customerLastName":"","customerBillingFirstName":"","customerBillingLastName":"","customerBillingCompany":"","customerBillingAddress1":"","customerBillingAddress2":"","customerBillingCity":"","customerBillingState":"","customerBillingPostcode":"","customerBillingCountry":"","customerBillingEmail":"","customerBillingEmailHash":"e3b0c44298fc1c149afbf4c8996fb92427ae41e4649b934ca495991b7852b855","customerBillingPhone":"","customerShippingFirstName":"","customerShippingLastName":"","customerShippingCompany":"","customerShippingAddress1":"","customerShippingAddress2":"","customerShippingCity":"","customerShippingState":"","customerShippingPostcode":"","customerShippingCountry":"","cartContent":{"totals":{"applied_coupons":[],"discount_total":0,"subtotal":0,"total":0},"items":[]}}; dataLayer.push( dataLayer_content ); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= '//www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-5PZS5RC');

ZESTAWY PREZENTOWE

Gwiazdka, urodziny, rocznica ślubu, Dzień Matki – w przeciągu roku mamy wiele okazji do świętowania i pretekstów aby obdarować najbliższych wyjątkowymi upominkami. Jednak, co zrobić kiedy wybór w sklepach jest zbyt duży, nie możemy zdecydować się na konkretną kategorię produktu, lub nie mamy zielonego pojęcia o tym co mogłoby się spodobać osobie, której pragniemy zrobić niespodziankę? Najlepszym rozwiązaniem będzie postawienie na zestawy prezentowe z dobrze znanymi świecami zapachowymi!

Prezent w postaci świec zapachowych po prostu nie może się nie udać! W sklepach znajdziemy ogromny wybór zapachów, wzorów, opakowań, a także rodzajów wosków. Świece duże, małe, sojowe, z wosku pszczelego, w słoiczkach, edycje limitowane… jest tego cała masa! Jak więc nie zgubić się w tym całym aromatycznym szaleństwie?

Jak wybrać upominek

Po pierwsze zwróć uwagę na skład świecy zapachowej. Stanowczo odradzamy świece parafinowe. Są one niewskazane i powoli odchodzą w zapomnienie przez wzgląd na ich szkodliwy wpływ na zdrowie i środowisko. Swoją uwagę należy kierować w stronę wosku sojowego. Jest on produktem naturalnym i ekologicznym, oraz posiada szereg właściwości. Dzięki nim świeca prezentuje się pięknie i pachnie intensywnie. Ponadto wdychanie sojowych oparów nie ma żadnego negatywnego wpływu na otoczenie.

Kiedy już zawęziliśmy krąg do świec sojowych pora zastanowić się jaki zapach będzie odpowiedni do danej okazji. Dzień Matki aż prosi się o kompozycje kwiatowe. Walentynki to dobra pora na pudrowe, romantyczne zapachy. Natomiast czym byłoby Boże Narodzenie bez aromatu piernika, świątecznego drzewka, czy też jabłka w cynamonie. Tylko która kompozycja będzie najlepsza? Dobrym rozwiązaniem będzie zdecydowanie się na wybór zestawu prezentowego.

Zestawy prezentowe do samodzielnej kompozycji

Stworzyliśmy je z myślą o wszystkich osobach, które pragną obdarować swoich bliskich wyjątkowym prezentem. Zestawy prezentowe to kompozycje różnych produktów, zapakowane w eleganckie opakowania. W skład takiego zestawu wchodzi zazwyczaj kilka różnych kompozycji zapachowych, więc jest to świetna alternatywa dla wszystkich niezdecydowanych, którzy mają problem z wyborem.

Ponad to producenci dają nam możliwość personalizacji zestawu, dzięki czemu możemy na nim umieścić osobistą dedykację, motyw lub grafikę, co da poczucie, że prezent został skomponowany od serca. Warto więc korzystać z różnych ofert, które przygotowują dla nas producenci świec. Zestawy prezentowe nie tylko wyglądają pięknie, ale są również korzystne cenowo. Zwłaszcza edycje limitowane opatrzone wyjątkowym designem i wypełnione sezonowymi kompozycjami zapachowymi.