var gtm4wp_datalayer_name = "dataLayer"; var dataLayer = dataLayer || []; const gtm4wp_use_sku_instead = false; const gtm4wp_currency = 'PLN'; const gtm4wp_product_per_impression = false; const gtm4wp_clear_ecommerce = false; var dataLayer_content = {"pagePostType":"page","pagePostType2":"single-page","pagePostAuthor":"admin","customerTotalOrders":0,"customerTotalOrderValue":0,"customerFirstName":"","customerLastName":"","customerBillingFirstName":"","customerBillingLastName":"","customerBillingCompany":"","customerBillingAddress1":"","customerBillingAddress2":"","customerBillingCity":"","customerBillingState":"","customerBillingPostcode":"","customerBillingCountry":"","customerBillingEmail":"","customerBillingEmailHash":"e3b0c44298fc1c149afbf4c8996fb92427ae41e4649b934ca495991b7852b855","customerBillingPhone":"","customerShippingFirstName":"","customerShippingLastName":"","customerShippingCompany":"","customerShippingAddress1":"","customerShippingAddress2":"","customerShippingCity":"","customerShippingState":"","customerShippingPostcode":"","customerShippingCountry":"","cartContent":{"totals":{"applied_coupons":[],"discount_total":0,"subtotal":0,"total":0},"items":[]}}; dataLayer.push( dataLayer_content ); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= '//www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-5PZS5RC');

Jaki wosk został użyty do produkcji świec?

W sklepie Johny Wick przykładamy ogromną wagę do jakości naszych produktów, dlatego do produkcji naszych świec wykorzystujemy wosk sojowy. W przeciwieństwie do tradycyjnych świec wytwarzanych z parafiny, pochodnej ropy naftowej, wosk sojowy jest pochodzenia naturalnego, co sprawia że jest ekologiczny.

Wosk sojowy jest wytwarzany z nasion soi, rośliny odnawialnej i biodegradowalnej. Jest to istotna cecha, która wpisuje się w nasze zobowiązanie do troski o środowisko naturalne. Wybierając nasze świece, wspierasz zrównoważony rozwój i redukcję negatywnego wpływu na planetę.

Co ważne, wosk sojowy jest bezpieczny w paleniu. Nie zawiera żadnych szkodliwych substancji ani ulepszaczy. Palenie świec wykonanych z wosku sojowego nie powoduje uwalniania toksyn ani dymu, co sprawia, że możesz cieszyć się ich przyjemnym zapachem bez obaw o zdrowie.

Sklep Johny Wick to nadal mała pracownia, a nie linia produkcyjna, dlatego każda świeca jest wytwarzana ręcznie z największą starannością. Nasz zespół poświęca wiele uwagi detalom, aby upewnić się, że każda świeca jest doskonała w swoim wykonaniu. Wiemy, że to szczegóły sprawiają, że nasze świeczki są wyjątkowe i przynoszą radość naszym klientom.

Wybierając nasze świeczki sojowe, masz pewność, że sięgasz po produkt o wysokiej jakości, stworzony z myślą o Twoim bezpieczeństwie i z poszanowaniem dla środowiska. To idealny sposób, aby stworzyć przyjemną atmosferę w swoim domu, relaksować się i cieszyć chwilą, wiedząc, że dokonujesz odpowiedzialnego wyboru.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją świec sojowych w sklepie Johny Wick. Każda świeca, którą znajdziesz u nas, została wytwarzana z pasją i starannością, aby dostarczyć Ci niezapomniane doświadczenie wypalania świec. Dołącz do naszej rodziny klientów i odkryj magię naszych ręcznie robionych świec sojowych.