var gtm4wp_datalayer_name = "dataLayer"; var dataLayer = dataLayer || []; const gtm4wp_use_sku_instead = false; const gtm4wp_currency = 'PLN'; const gtm4wp_product_per_impression = false; const gtm4wp_clear_ecommerce = false; var dataLayer_content = {"pagePostType":"page","pagePostType2":"single-page","pagePostAuthor":"admin","customerTotalOrders":0,"customerTotalOrderValue":0,"customerFirstName":"","customerLastName":"","customerBillingFirstName":"","customerBillingLastName":"","customerBillingCompany":"","customerBillingAddress1":"","customerBillingAddress2":"","customerBillingCity":"","customerBillingState":"","customerBillingPostcode":"","customerBillingCountry":"","customerBillingEmail":"","customerBillingEmailHash":"e3b0c44298fc1c149afbf4c8996fb92427ae41e4649b934ca495991b7852b855","customerBillingPhone":"","customerShippingFirstName":"","customerShippingLastName":"","customerShippingCompany":"","customerShippingAddress1":"","customerShippingAddress2":"","customerShippingCity":"","customerShippingState":"","customerShippingPostcode":"","customerShippingCountry":"","cartContent":{"totals":{"applied_coupons":[],"discount_total":0,"subtotal":0,"total":0},"items":[]}}; dataLayer.push( dataLayer_content ); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= '//www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-5PZS5RC');

MGIEŁKa ZAPACHOWa DO POMIESZCZEŃ

Ponoć dorosły człowiek jest w stanie rozróżnić aż 10 000 zapachów. To niesamowite! Zwłaszcza, że za każdym z nich stoją odmienne uczucia, emocje oraz wspomnienia. Zmysł powonienia daje nam możliwość pełnego doświadczania świata. I to właśnie dzięki niemu możemy zwiedzać zakamarki własnej pamięci. W jaki sposób? Wybierając ulubione kompozycje aromatów w produktach takich jak perfumy, świeca sojowa czy mgiełka zapachowa do pomieszczeń.

Zapach – klucz do szkatułki z emocjami

Każdego dnia, dziesiątki zapachów niepostrzeżenie wkradają się do naszych nozdrzy. Niektóre z nich zapamiętujemy jako przyjemne, inne mogą alarmować nas o niebezpieczeństwie. Skupmy się jednak na tych pierwszych. Świeżo skoszona trawa, ciasto drożdżowe pieczone w prodiżu, zapach perfum ukochanej osoby, gdy spotkaliście się po raz pierwszy. Każdy z nas ma własną bazę pamięci zapachowej, do której może dotrzeć właśnie dzięki aromatom. Dlatego też chętnie sięgamy po pachnące kosmetyki -wody toaletowe, sole kąpielowe, czy balsamy do ciała. Rosnąca popularnością cieszą się także różnego rodzaju odświeżacze powietrza, takie jak mgiełka zapachowa do pomieszczeń czy dyfuzor.

Pachnie jak w domu

Ustaliliśmy, że to, jaka woń roztacza się w przestrzeni, w której przebywamy, znacznie wpływa na nasze samopoczucie. Niezwykle istotnym jest zatem, by poza klasycznym wystrojem wnętrz, ozdobić je także zapachem. Aromat, na który się zdecydujemy, będzie wszakże pierwszym bodźcem, jaki dotrze do nas po każdorazowym przekroczeniu progu domu. Ważne więc, by wybrany zapach był intensywny lecz nieprzytłaczający, świeży i jak najbardziej naturalny. A takie właśnie są mgiełki zapachowe do pomieszczeń od marki Johny Wick.

mgiełka zapachowa dla domu

Tym razem Johny zamknął w szklanym flakonie, prawdziwą gratkę dla koneserów zapachowych uniesień. Perfumy do wnętrz stworzone na nietoksycznej bazie, w zaledwie kilka chwil, otulą Twoje wnętrze ulubioną kompozycją aromatów. Wystarczy, że wstrząśniesz butelką i skierujesz dozownik w powietrze lub na zasłony. Rozpylona w ten sposób mgiełka natychmiast odświeży powietrze. Ty natomiast, nie ruszając się z kanapy, odbędziesz eteryczną podróż do świata relaksu.