var gtm4wp_datalayer_name = "dataLayer"; var dataLayer = dataLayer || []; const gtm4wp_use_sku_instead = false; const gtm4wp_currency = 'PLN'; const gtm4wp_product_per_impression = false; const gtm4wp_clear_ecommerce = false; var dataLayer_content = {"pagePostType":"page","pagePostType2":"single-page","pagePostAuthor":"admin","customerTotalOrders":0,"customerTotalOrderValue":0,"customerFirstName":"","customerLastName":"","customerBillingFirstName":"","customerBillingLastName":"","customerBillingCompany":"","customerBillingAddress1":"","customerBillingAddress2":"","customerBillingCity":"","customerBillingState":"","customerBillingPostcode":"","customerBillingCountry":"","customerBillingEmail":"","customerBillingEmailHash":"e3b0c44298fc1c149afbf4c8996fb92427ae41e4649b934ca495991b7852b855","customerBillingPhone":"","customerShippingFirstName":"","customerShippingLastName":"","customerShippingCompany":"","customerShippingAddress1":"","customerShippingAddress2":"","customerShippingCity":"","customerShippingState":"","customerShippingPostcode":"","customerShippingCountry":"","cartContent":{"totals":{"applied_coupons":[],"discount_total":0,"subtotal":0,"total":0},"items":[]}}; dataLayer.push( dataLayer_content ); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= '//www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-5PZS5RC');

PRODUCENT ŚWIEC ZAPACHOWYCH

Johny Wick to producent świec zapachowych funkcjonująca na rynku od niespełna 3 lat. Produkujemy świece sojowe w 100% z wosku roślinnego, z wykorzystaniem olejków zapachowych najwyższej jakości. W związku z tym nasze świece zapragnęliśmy opakować w minimalistyczne szklane pojemniki z bambusowym wieczkiem i specjalną uszczelką. Jak się okazało, te niepowtarzalne na polskim rynku słoiki oraz olejki zapachowe uwalniające intensywne aromaty stały się przepisem na sukces.

Producent świec – doświadczenie

Niekiedy żartujemy sobie, że nasza droga do opracowania pierwszej świecy zapachowej była bardzo kręta i wyboista. Dlatego możemy śmiało powiedzieć, że mamy bardzo szerokie doświadczenie jako producent świec i powinniśmy napisać rozdział w książce jak produkować świec zapachowych nie należy.

Pomimo tego traktujemy tę lekcję jako najważniejszą, ponieważ pozwoliła nam:

 • wyprodukować świece zapachowe w dziesiątkach wariantów,
 • wypróbować większość półproduktów do świec dostępnych na polskim i europejskim rynku,
 • pracować z wyjątkowymi aromatami,
 • poszerzyć perspektywę spojrzenia na świece zapachowe,
 • pracować z różnymi rodzajami wosku sojowego,
 • poznać wszystkie zależności – dzięki temu oferujemy indywidualne podejście i swobodnie proponujemy rozwiązania,
 • zrozumieć zagadnienia produkcji, których lepsze tłumaczenie ułatwia nam współpracę,
 • dopracowywać swoje produkty przez długi czas, co okazuje się zostało z nami na stałe,
 • zwiększyć świadomość potrzeb biznesu.
producent świec zapachowych

Private label – świece pod Twoją marką

Świece zapachowe Johny Wick sprzedawane są pod naszą marką, jak również jako świece spersonalizowane – ozdobione przeróżnymi grafikami czy logotypami. Dzięki czemu jesteśmy elastyczni i możemy zaspokoić zapotrzebowanie od 1 sztuki.

W łatwy sposób wykonamy private label, sprawdzimy jak świece wyglądają z logo Twojej firmy i wspólnie wybierzemy odpowiednie pojemniki szklane.

Nasz asortyment spersonalizowany to nie tylko świece. W związku z tym pod marką Twojej firmy możemy wykonać wszystkie nasze produkty: świece sojowe, woski sojowe, podgrzewacze z wosku sojowego, a nawet zestawy kominków i wosków. Chcielibyśmy, aby nasza twórczość wzbogacała o niebanalny design i zapach, wnętrze wielu domów.

Nie da się ukryć, że naszą główną działalnością jest produkcja świec, jednak wykonujemy z powodzeniem również inne produkty. Takie jak woski zapachowe, kominki czy podgrzewacze sojowe.

Na ten moment pracujemy również nad mgiełkami zapachowymi oraz dyfuzorami. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, nawet jeśli chodzi o lampiony dekoracyjne, produkcje dużej wielkości świec czy wytwarzanie wosków zapachowych w innej formie. Wydaje się, że ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia…

produkcja świec zapachowych
private label

Producent świec zapachowych z wielkimi ambicjami

Na ten moment regularnie współpracujemy z klientami B2B dystrybuującymi nasze świece na rynku polskim, jak i zagranicznym. Nie mamy progu minimalnego realizacji, ale również nie boimy się produkcji wolumenu średniej wielkości. Nasz dział produkcji w tym momencie charakteryzuje się:

 • możliwościami produkcyjnymi na poziomie 400-500 świec dziennie,
 • realizowaniem większości procesów ręcznie (świece handmade),
 • kontrolowaniu jakości na kilku etapach przez zupełnie inne osoby,
 • dokładnie określoną recepturą, z której powstają świece zapachowe.
produkcja świec zapachowych

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Jako producent świec i wosków zapachowych do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, dlatego w przypadku współpracy możesz liczyć na nas pod wieloma względami:

 • dobranie kompozycji zapachowej,
 • dobranie pojemnika szklanego,
 • doradztwo w kwestiach produkcji świec,
 • projekt graficzny etykiety,
 • próbne wydruki etykiety,
 • prowadzenie rozmów z producentem opakowań,
 • wykonanie na życzenie, kilku zdjęć produktowych,
 • wzmianka o Twojej marce w naszych Social Media.
producent świec zapachowych łódź

Świeca, świecy nierówna…

Producent świec zapachowych każdego dnia powinien pracować nad swoimi produktami. W sklepie Johny Wick prowadzimy sprzedaż detaliczną i wsłuchujemy się w opinię naszych klientów, dzięki czemu nasza świeca jest wyłącznie lepsza, a my mamy coraz większą świadomość potrzeb biznesu.

Z tego względu skupianie się wyłącznie na aspektach produkcyjnych, których wagi oczywiście nie umniejszamy, jest krótkowzroczne. Właśnie, dlatego wprowadziliśmy asortyment spersonalizowany, aby pracować nad procesami produkcyjnymi, realizacją i obsługą klienta równocześnie.

Wiemy, że oferowana przez nas elastyczność pozwala nam poznać lepiej potrzeby klienta docelowego i zapewnić mu jeszcze lepszą obsługę.

świece sojowe produkcja