var gtm4wp_datalayer_name = "dataLayer"; var dataLayer = dataLayer || []; const gtm4wp_use_sku_instead = false; const gtm4wp_currency = 'PLN'; const gtm4wp_product_per_impression = false; const gtm4wp_clear_ecommerce = false; var dataLayer_content = {"pagePostType":"page","pagePostType2":"single-page","pagePostAuthor":"admin","customerTotalOrders":0,"customerTotalOrderValue":0,"customerFirstName":"","customerLastName":"","customerBillingFirstName":"","customerBillingLastName":"","customerBillingCompany":"","customerBillingAddress1":"","customerBillingAddress2":"","customerBillingCity":"","customerBillingState":"","customerBillingPostcode":"","customerBillingCountry":"","customerBillingEmail":"","customerBillingEmailHash":"e3b0c44298fc1c149afbf4c8996fb92427ae41e4649b934ca495991b7852b855","customerBillingPhone":"","customerShippingFirstName":"","customerShippingLastName":"","customerShippingCompany":"","customerShippingAddress1":"","customerShippingAddress2":"","customerShippingCity":"","customerShippingState":"","customerShippingPostcode":"","customerShippingCountry":"","cartContent":{"totals":{"applied_coupons":[],"discount_total":0,"subtotal":0,"total":0},"items":[]}}; dataLayer.push( dataLayer_content ); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= '//www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-5PZS5RC');

Czy świeczka nie roztopi się w paczkomacie w trakcie upalnego lata?

Świeczki sojowe Johny Wick są projektowane tak, aby utrzymywać swoją formę nawet w ekstremalnych warunkach. Przeprowadziliśmy liczne testy, aby upewnić się, że świeczki nie roztopią się w paczkomatach nawet podczas gorących letnich dni.

Nasze badania wykazały, że świece sojowe zachowują swoją konsystencję i nie deformują się nawet w temperaturach przekraczających 40 stopni Celsjusza. Gwarantujemy, że świeczki dostarczane w paczkomatach nie stracą swojej jakości w wyniku wysokich temperatur.

Dzieje się tak dzięki kilku czynnikom. Po pierwsze stosujemy solidne opakowanie, które chroni świeczki przed uszkodzeniami podczas transportu i przechowywania. To opakowanie ma za zadanie zapewnić dodatkową izolację termiczną i minimalizować wpływ zewnętrznych warunków na świecę.

Choć nie możemy zagwarantować, że w każdym przypadku świeczki nie ulegną roztopieniu w paczkomacie podczas bardzo wysokich temperatur, to z naszych doświadczeń wynika, że są one odporne na ekstremalne warunki. Wielu naszych klientów otrzymało swoje paczki z zamówionymi świecami w nienaruszonym stanie nawet podczas upalnego lata.

Jesteśmy stale zaangażowani w doskonalenie naszych produktów i usług, dlatego też monitorujemy opinie naszych klientów i prowadzimy dalsze badania w celu zapewnienia jak największej jakości i bezpieczeństwa naszych świec w każdych warunkach.

Dlatego możesz być spokojny, zamawiając świece Johny Wick do paczkomatu nawet w gorące lato – zadbamy o to, aby Twoje świeczki dotarły w nienaruszonym stanie, gotowe do rozpalenia magicznej atmosfery swoim pięknym zapachem.