var gtm4wp_datalayer_name = "dataLayer"; var dataLayer = dataLayer || []; const gtm4wp_use_sku_instead = false; const gtm4wp_currency = 'PLN'; const gtm4wp_product_per_impression = false; const gtm4wp_clear_ecommerce = false; var dataLayer_content = {"pagePostType":"page","pagePostType2":"single-page","pagePostAuthor":"admin","customerTotalOrders":0,"customerTotalOrderValue":0,"customerFirstName":"","customerLastName":"","customerBillingFirstName":"","customerBillingLastName":"","customerBillingCompany":"","customerBillingAddress1":"","customerBillingAddress2":"","customerBillingCity":"","customerBillingState":"","customerBillingPostcode":"","customerBillingCountry":"","customerBillingEmail":"","customerBillingEmailHash":"e3b0c44298fc1c149afbf4c8996fb92427ae41e4649b934ca495991b7852b855","customerBillingPhone":"","customerShippingFirstName":"","customerShippingLastName":"","customerShippingCompany":"","customerShippingAddress1":"","customerShippingAddress2":"","customerShippingCity":"","customerShippingState":"","customerShippingPostcode":"","customerShippingCountry":"","cartContent":{"totals":{"applied_coupons":[],"discount_total":0,"subtotal":0,"total":0},"items":[]}}; dataLayer.push( dataLayer_content ); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= '//www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-5PZS5RC');

Jakie olejki zapachowe zostały użyte w świecach?

W świecach Johny Wick używamy wysokiej jakości olejków zapachowych, które są starannie dobrane, aby dostarczyć Ci najwyższej jakości aromatyczne doświadczenie. Nasze kompozycje zapachowe są dobierane z precyzją i pasją, aby wypełnić Twój dom pięknymi aromatami.

Ważne jest dla nas, aby używać tylko wysokiej jakości olejków zapachowych, dlatego korzystamy z kompozycji certyfikowanych przez IFRA (Międzynarodową Federację Przemysłu Perfumeryjnego). Jest to organizacja, która zajmuje się regulacją bezpieczeństwa i jakości składników używanych w przemyśle perfumeryjnym. Dzięki temu możesz mieć pewność, że używane przez nas olejki zapachowe są bezpieczne i spełniają najwyższe standardy. Tę samą certyfikację IFRA przechodzą olejki perfymeryjne jak i olejki eteryczne, dlatego do jednych i drugich wymaga się dokładnie tego samego.

Ważnym aspektem naszych olejków zapachowych jest to, że są one intensywnie pachnące nawet w wosku sojowym. W przeciwieństwie do niektórych innych kompozycji zapachowych, nasze nie wymagają dodatkowych wspomagaczy, aby rozwinąć swój aromat. Dzięki temu możesz cieszyć się pięknym zapachem również podczas palenia świecy, a nie tylko po odkryciu wieczka. Każdy zapach jest starannie testowany pod względem intensywności zapachu oraz jakości palenia, aby zapewnić Ci najwyższe doznania aromatyczne.

W sklepie Johny Wick dążymy do doskonałości w każdym aspekcie naszych świec, dlatego każdy zapach jest starannie wybierany i testowany. Stawiamy na różnorodność, aby zapewnić Ci szeroki wybór aromatów, które pasują do Twojego gustu i nastroju. Bez względu na to, czy preferujesz świeże i kwiatowe zapachy, czy może bardziej drzewne i orientalne, w naszej kolekcji znajdziesz coś dla siebie.

Warto również wspomnieć, że nasze olejki zapachowe są dostarczane przez renomowanych dostawców z zagranicy. Są wytwarzane w Unii Europejskiej. Dzięki temu mamy pewność, że spełniają one najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.