var gtm4wp_datalayer_name = "dataLayer"; var dataLayer = dataLayer || []; const gtm4wp_use_sku_instead = false; const gtm4wp_id_prefix = ''; const gtm4wp_remarketing = false; const gtm4wp_eec = true; const gtm4wp_classicec = false; const gtm4wp_currency = 'PLN'; const gtm4wp_product_per_impression = false; const gtm4wp_needs_shipping_address = false; const gtm4wp_business_vertical = 'retail'; const gtm4wp_business_vertical_id = 'id'; const gtm4wp_clear_ecommerce = false; var dataLayer_content = {"pagePostType":"post","pagePostType2":"single-post","pageCategory":["eko","kominek-do-woskow-zapachowych","wystroj-wnetrz","zakupy"],"pagePostAuthor":"admin","customerTotalOrders":0,"customerTotalOrderValue":"0.00","customerFirstName":"","customerLastName":"","customerBillingFirstName":"","customerBillingLastName":"","customerBillingCompany":"","customerBillingAddress1":"","customerBillingAddress2":"","customerBillingCity":"","customerBillingState":"","customerBillingPostcode":"","customerBillingCountry":"","customerBillingEmail":"","customerBillingEmailHash":"e3b0c44298fc1c149afbf4c8996fb92427ae41e4649b934ca495991b7852b855","customerBillingPhone":"","customerShippingFirstName":"","customerShippingLastName":"","customerShippingCompany":"","customerShippingAddress1":"","customerShippingAddress2":"","customerShippingCity":"","customerShippingState":"","customerShippingPostcode":"","customerShippingCountry":"","cartContent":{"totals":{"applied_coupons":[],"discount_total":0,"subtotal":0,"total":0},"items":[]}}; dataLayer.push( dataLayer_content ); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= '//www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-5PZS5RC');

Wosk zapachowy do kominka

Eko

woski zapachowe na betonowym tle

Autor: admin

Komentarzy: 0

Wosk zapachowy do kominka

woski zapachowe na betonowym tle

Każdy z nas postrzega otoczenie poprzez zmysły a zapach jest jednym z nich. Dzięki niemu potrafimy wyczuć woń naszej ulubionej kawy, perfum, czy ciasta. Mieszanka zapachów często przywołuje wspomnienia z podróży czy chwil spędzonych z bliskimi. Tego typu skojarzenia wprowadzają nas w dobry nastrój i sprawiają, że czujemy się szczęśliwsi. Aromaty zapachowe pozwalają nam przenosić się w czasie i wracać do wybranych momentów z naszego życia zawsze, kiedy tego chcemy.. Ty także możesz to robić i wracać do pięknych wspomnień kiedy tylko chcesz. 

Wyjątkowy zapach wosku do kominka

Jeżeli zależy Ci na tym, aby znaleźć odpowiednią alternatywę dla swojej ulubionej świecy zapachowej, to mamy dla Ciebie świetny pomysł! Wydajny wosk do kominka Johny Wick, uformowany w niewielki krążek.

Olejki zapachowe użyte do wosku możesz wybrać samodzielnie według własnych upodobań. W ofercie Johny Wick znajdziesz między innymi: wosk kwiatowy, cytrusowy, słodki, leśny, drzewny i wiele innych. 

Sojowe woski nie tylko zapewnią Ci piękny zapach w całym mieszkaniu ale też posłużą do stworzenia własnych kompozycji wnętrzarskich wraz z oferowanym przez nas kominkiem.  Pod wpływem ciepła wosk zaczyna się rozpuszczać  a jego zapach stopniowo, unosi się w całym Twoim mieszkaniu.

Zaletą wosków zapachowych jest to, że są one niewielkie łatwo je roztopić i każdej chwili możesz zamienić je na inny zapach, który aktualnie wprawi Cię w lepszy nastrój. 

Jak korzystać z wosków zapachowych? 

Możesz stworzyć z nich dekorację np. w swoim salonie i postawić kominek z woskiem np. na parapecie. Aromat wosku będzie delikatnie wypełniał pomieszczenie. Drugą opcją dla Ciebie, będzie rozpuszczenie wosku poprzez włożenie go w miseczkę kominka i podgrzanie. Jak to zrobić? 

  • Podziel ilość wosku na 4 części i włóż ćwiartkę do miseczki.  
  • Tealight (podgrzewacz) – ustaw bezpośrednio pod miseczką i zapal. 
  • Po kilku minutach zauważysz, jak wosk zacznie się topić i straci na swojej gęstości. Wydobyta z niego woń zaczynie poruszać się po wnętrzu, a Ty otulona ulubionym zapachem zaczniesz się uśmiechać. Te niepozorne małe kosteczki z naturalnego wosku roślinnego potrafią stać się doskonałą alternatywą dla tradycyjnych świec zapachowych.

Jak usunąć wosk z kominka?  

Kiedy aromat wosku całkowicie się ulotni musisz oczyścić miseczkę z jego pozostałości. Jak to zrobić? Zużyty, bezzapachowy zastygnięty wosk włóż do zamrażarki na kilka minut. Dzięki temu zmniejszy swoją pojemność i będziesz mogła w łatwy sposób wyciągnąć go z ceramicznego pojemnika nawet przy pomocy własnych dłoni. Wyjęcie wkładu kominka ułatwi Ci też łyżeczka. Kiedy opróżnisz miseczkę wyrzuć pozostałość wosku do kosza. Twój kominek zapachowy jest już gotowy do kolejnego użycia. Małe porcje wosku używanego możesz także dodać do swojej świecy sojowej i ponownie wypalić.

Wosk zapachowy – jaki wybrać? 

Decydując się na wybór odpowiedniego wosku do kominka warto przede wszystkim zwrócić uwagę na jego jakość.  W naszej ofercie nie stosujemy wosku parafinowego, chociaż z pewnością jest to tańsza alternatywa. Nam przede wszystkim chodzi o to, żeby stosowane przez nas produkty były, jak najbardziej zdrowie dla Ciebie, dzieci i zwierząt. Niech nie skusi Cię zatem super cena wosku w popularnych marketach. Mogą one przynieść więcej szkody niż pożytku.

A co z zapachem? To już z pewnością zależy od Twoich upodobań. W woskach kominkowych – Johny Wick, znajdziesz cynamon, aromat słodkiej wanilii, mango, leśnych drzew, orzeźwiających owoców i wiele innych. Te subtelne nuty zapachowe, które zamknęliśmy w niewielkich krążkach zachwycą nie tylko Ciebie ale wszystkie osoby, które zaprosisz do swojego domu. Zapachy mogą pobudzać, odprężać i działać na zmysły dlatego wybór odpowiedniego aromatu zależy od Twoich upodobań. 

Pamiętaj! Przed zakupem świecy również zwróć wagę na to, aby w jej składzie nie znajdowała się szkodliwa parafina! 

Jakie tealighty do kominka wybrać? 

Podgrzewacze do Twojego kominka powinny być bezzapachowe, aby nie zaburzać różnych zapachów wosku. Tutaj także masz możliwość wyboru pogrzewacza parafinowego lub z wosku roślinnego. Postaw na te dobrej jakości czyli naturalne.  

Czy woski do kominka są bezpieczne? 

Najlepsze woski to woski sojowe, które pochodzą z naturalnych składników roślinnych. Dzięki nim możesz się odprężyć, często zmieniać swoje ulubione nuty zapachowe.

Kominki Johny Wick do palenia wosków sojowych są wykonane z niezwykłą starannością i precyzją tak samo, jak kominki Yankee Candle. Marka ta słynie przecież z aromaterapii i stała się wzorem dla wielu firm na całym świecie. Jesteśmy pełni nadziei, że Johny Wick i jego produkty także zdobędzie serce tak wielu osób.