var gtm4wp_datalayer_name = "dataLayer"; var dataLayer = dataLayer || []; const gtm4wp_use_sku_instead = false; const gtm4wp_currency = 'PLN'; const gtm4wp_product_per_impression = false; const gtm4wp_clear_ecommerce = false; var dataLayer_content = {"pagePostType":"post","pagePostType2":"single-post","pageCategory":["eko","kominek-do-woskow-zapachowych","wystroj-wnetrz","zakupy"],"pagePostAuthor":"admin","customerTotalOrders":0,"customerTotalOrderValue":0,"customerFirstName":"","customerLastName":"","customerBillingFirstName":"","customerBillingLastName":"","customerBillingCompany":"","customerBillingAddress1":"","customerBillingAddress2":"","customerBillingCity":"","customerBillingState":"","customerBillingPostcode":"","customerBillingCountry":"","customerBillingEmail":"","customerBillingEmailHash":"e3b0c44298fc1c149afbf4c8996fb92427ae41e4649b934ca495991b7852b855","customerBillingPhone":"","customerShippingFirstName":"","customerShippingLastName":"","customerShippingCompany":"","customerShippingAddress1":"","customerShippingAddress2":"","customerShippingCity":"","customerShippingState":"","customerShippingPostcode":"","customerShippingCountry":"","cartContent":{"totals":{"applied_coupons":[],"discount_total":0,"subtotal":0,"total":0},"items":[]}}; dataLayer.push( dataLayer_content ); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= '//www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-5PZS5RC');

Zrelaksuj się w najlepszym stylu – dyfuzor zapachowy z patyczkami w Twoim domu

Eko

dyfuzor zapachowy johnywick

Autor: admin

Komentarzy: 0

Zrelaksuj się w najlepszym stylu – dyfuzor zapachowy z patyczkami w Twoim domu

dyfuzor zapachowy z patyczkami

Jak działa dyfuzor zapachowy?

Dyfuzor zapachowy z patyczkami to proste urządzenie, które służy do rozprowadzania zapachu w pomieszczeniu. Jak działa dyfuzor? Głównym składnikiem dyfuzora jest olejek zapachowy lub eteryczny, który posiada intensywny zapach. Kompozycja zapachowa załużmy kwiatowa podczas produkcji została wymieszana w odpowiednim stężeniu z bazą zapewniającą parowanie. Po odpakowaniu dyfuzora i umiejscowieniu patyczków w słoiku, mieszanina poprzez patyczki stopniowo paruje, a tym samym uwalnia piękny aromat w domu. Warto zauważyć w tym miejscu, że istotną czynnością jest obracanie patyczków po 7-10 dniach, aby stale wzmagać jego parowanie. Parująca mieszanina tworzy mikro mgiełkę, która wypełnia nasze cztery ściany pięknym aromatem. 

Dyfuzory są bardzo popularne w domach, biurach i innych przestrzeniach, gdyż pozwalają na tworzenie przyjemnej atmosfery dzięki pięknym zapachom. Mogą być stosowane do neutralizacji nieprzyjemnych zapachów, takich jak zapachy związane z gotowaniem czy paleniem papierosów. Ponadto, dyfuzory mogą mieć pozytywny wpływ na nastrój i samopoczucie, ponieważ niektóre zapachy mają właściwości relaksujące lub pobudzające. Warto pamiętać, że niektóre olejki eteryczne mogą być toksyczne dla ludzi i zwierząt, dlatego należy zachować ostrożność podczas korzystania z dyfuzorów zapachowych.

Czy dyfuzor z patyczkami działa tak samo dobrze jak świeca?

Podobnie jak w przypadku świec zapachowych pracowaliśmy bardzo długo, zanim udało nam się stworzyć pierwszy dyfuzor zapachowy z patyczkami, który spełnia nasze oczekiwania. Od tego momentu każda kompozycja zapachowa przechodzi podobne testy i wybierane są wyłącznie te zapachy, które gwarantują intensywny proces dyfuzji, czyli wyczuwalny zapach w całym pomieszczeniu. Chcieliśmy, aby Twoje ulubione zapachy świec mogły być używane w formie dyfuzora zapachowego do domu. Musisz wyłącznie wypełnić słoik patyczkami, aby cieszyć się wspaniałymi doznaniami w danym pomieszczeniu.

Jak korzystać z wosków zapachowych?Instrukcja obsługi dyfuzora zapachowego z patyczkami 

Zastanawiasz się jak używać dyfuzora z patyczkami? Uwierz mi jest to niezwykle proste. W kilku krokach pokażemy Ci jak się do tego zabrać:

 1. Rozpakuj swój dyfuzor.
 2. Odkręć drewnianą pokrywkę i usuń plastikową szczelną zawleczkę (możesz do tego użyć drugiej strony widelca lub noża).
 3. Zakręć drewnianą pokrywkę.
 4. Włóż patyczki wykonane z rattanu  do słoika. O ilości patyczków możesz zdecydować sama. My rekomendujemy, aby na początek zacząć od 4 (jeśli lubisz intensywne zapachy możesz włożyć wszystkie, jednak pamiętaj, że dyfuzor wyparuje dużo szybciej. Średni czas użytkowania dyfuzora to 6 – 8 tygodni. 
 5. Upewnij się, że masz patyczki zanurzone w płynie.
 6. Ustaw swój stylowy dyfuzor w wybranym miejscu (poza zasięgiem dzieci i zwierząt, zdala od źródła ognia ze względu, że jest łatwopalny).
 7. Ciesz się efektem i sprawdzaj, czy jest wyczuwalny zapach przez cały czas.
 8. Pamiętaj, aby po 7-10 dniach obrócić i włożyć patyczki do góry nogami – to przyspiesza parowanie.
 9. Po 10 dniach możesz również dołożyć kolejny patyczek.

Jak wybrać najlepszy dyfuzor zapachowy?

Jeśli chcesz używać dyfuzorów zapachowych z sukcesami musisz najpierw poznać swoje preferencje, czyli to czy cieszysz się wybranym zapachem. Wiem, że sklep internetowy nie jest do tego najlepszym miejscem, jednak warto spróbować! W tym z pomocą mogą przyjść nasze świece sojowe 100g lub jeszcze mniejsze woski zapachowe do kominka. Tym sposobem dużo szybciej znajdziesz swój ulubiony zapach, który pomoże Ci tworzyć niepowtarzalny klimat. Pamiętaj jednak, że ze względu na rygorystyczne testy dyfuzorów w naszej ofercie znajdziesz wyłącznie część kompozycji zapachowych, które są dostępne w świecach czy woskach. Na przykład w naszym sklepie znajdziesz świecę Drzewo sandałowe z pieprzem natomiast w dyfuzorze on nie występuje.

Jaki jest najlepszy zapach do domu?

Wszystko zależy od naszych indywidualnych upodobań oraz pomieszczenia, w którym chcemy korzystać z dyfuzora nazywanej również potocznie pałeczki zapachowej. W przypadku toalety warto, żeby szklana buteleczka zawierała mieszaninę świeżą i lekką na przykład. Trawa cytrynowa czy Tajska Limonka. Jeśli natomiast chcemy się zrelaksować po męczącym dniu w salonie to najlepszym wyborem będzie Aksamitny Palisander, Orchidea i różowy lotos lub Śliwka wróży. Masz przed sobą szeroki wybór i mam nadzieję, że uda Ci się wybrać coś do każdego wnętrza. 

Jak regulować intensywność zapachu dyfuzora?

Właśnie w tym celu określamy liczbę patyczków, od której chcielibyśmy zacząć w naszym dyfuzorze. To właśnie ich ilością oraz częstością ich obracania możemy regulować moc z jaką dyfuzor uwalnia zapach. Rekomendujemy, żeby zacząc od 4 patyczków i regularnie je obracać co najmniej raz w tygodniu. Wtedy masz pewność, że zapach będzie intensywny przez większość czasu. Oczywiście to w jaki sposób czujemy zapachy i jak szybko się do nich przyzwyczajamy to zupełnie inna kwestia, często jes to sprawa indywidualna. Dlatego Ty jeśli masz potrzebę możesz zacząć od większej ilości patyczków od razu, możesz użyć wszystkich 6-ciu. Pamiętaj jednak, że w tym przypadku zawartość słoiczka wyparuje dużo szybciej.  

Ponadczasowy design

Wielokrotnie już wspominaliśmy, że w naszej firmie stawiamy przede wszystkim na minimalistyczny wygląd naszych produktów. Podobnie było w przypadku dyfuzorów, postawiliśmy na przeźroczystą butelkę z piękną, masywną drewnianą pokrywką. Zwieńczeniem całości są czarne, rattanowe patyczki, które oprócz swojej funkcjonalności zapewniają również ładny, estetyczny wygląd oraz ekologiczne rozwiązanie. Trzeba przyznać, że oprócz swoich zapachowych korzyści dyfuzor ma również rolę designerskiego akcesorium wystroju wnętrz. Myślę, że bez problemu możemy go traktować jako świetny pomysł na prezent dla nszych bliskich. Wystarczy, że znamy ich preferencje zapachowe i upominek gotowy!

Jakie są najpopularniejsze nuty zapachowe w dyfuzorach?

Sprawdziliśmy niedawno jak kreują się liczby sprzedanych dyfuzorów zapachowych w zależności od aromatu. Można powiedzieć, że najpopularniejsza trójka w sklepie Johny Wick to:

 1. Aksamitny Palisander
 2. Peonia i oud
 3. Trawa cytrynowa

Jeśli nie znasz jeszcze swoich preferncji zapachowych lub szukasz na szybko prezentu dla najbliższych to możesz postawić na jedną z powyższych propozycji. Jest duże prawdopodobieństwo, że dany zapach przypadnie do gustu, ponieważ właśnie te są wybierane njaczęściej przez naszych klientów.

Czy patyczki zapachowe mogą być używane jako odświeżacz powietrza?

Oczywiście, że tak! Wcześniej wspominaliśmy, że dyfuzory z patyczkami możemy dobierać w zależności od pomieszczenia, w którym chcemy z niego korzystać. W przypadku łazienki i toalety zalecamy postawić na lekkie i świeże zapachy takie jak Trawa cytrynowa lub Tajska limonka. Dzięki, temu za każdym razem kiedy wejdziesz do tego pomieszczenia poczujesz miły zapach i nie będziesz musiała korzystać z dodatkowego odświeżacza powietrza!