var gtm4wp_datalayer_name = "dataLayer"; var dataLayer = dataLayer || []; const gtm4wp_use_sku_instead = false; const gtm4wp_currency = 'PLN'; const gtm4wp_product_per_impression = false; const gtm4wp_clear_ecommerce = false; var dataLayer_content = {"pagePostType":"post","pagePostType2":"single-post","pageCategory":["swiece-sojowe","wystroj-wnetrz"],"pagePostAuthor":"Johny Wick","customerTotalOrders":0,"customerTotalOrderValue":0,"customerFirstName":"","customerLastName":"","customerBillingFirstName":"","customerBillingLastName":"","customerBillingCompany":"","customerBillingAddress1":"","customerBillingAddress2":"","customerBillingCity":"","customerBillingState":"","customerBillingPostcode":"","customerBillingCountry":"","customerBillingEmail":"","customerBillingEmailHash":"e3b0c44298fc1c149afbf4c8996fb92427ae41e4649b934ca495991b7852b855","customerBillingPhone":"","customerShippingFirstName":"","customerShippingLastName":"","customerShippingCompany":"","customerShippingAddress1":"","customerShippingAddress2":"","customerShippingCity":"","customerShippingState":"","customerShippingPostcode":"","customerShippingCountry":"","cartContent":{"totals":{"applied_coupons":[],"discount_total":0,"subtotal":0,"total":0},"items":[]}}; dataLayer.push( dataLayer_content ); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= '//www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-5PZS5RC');

Nowoczesne świece zapachowe dla każdego

Świece sojowe

nowoczesne-swiece-zapachowe

Autor: Johny Wick

Komentarzy: 0

Nowoczesne świece zapachowe dla każdego

nowoczesne-swiece-zapachowe

Nowoczesne świece zapachowe to taki produkt, który kojarzy się z relaksem. Zazwyczaj przyciągają zarówno wyglądem, jak i zapachem. Aromatów świec jest do wyboru mnóstwo, a ich producenci prześcigają się w tworzeniu nowych kompozycji. Nie zapominajmy również o ich rozmaitym wyglądzie czy przeróżnych formach. Na pewno słyszałaś już o świecach sojowych, które ozdobione minimalistycznym słoikiem stały się najpopularniejszą pozycją wyposażenia w każdym domu.

Naturalne świece zapachowe – wspaniały aromat i niepowtarzalna atmosfera

Świece zapachowe z naturalnym woskiem sojowym potrafią być naprawdę eleganckim dodatkiem do każdego wnętrza. W zależności od wielkości pomieszczenia możesz wybrać różne pojemności. Świece od Johny Wick są w gramaturze od 100 do 330 g. Zakup najmniejszej świecy jest dobrym pomysłem, jeżeli pragniesz przetestować jakiś zapach. To odpowiedni wybór również w sytuacji, gdy nie jesteś w stanie zdecydować się na jedną świecę i chcesz mieć ich więcej.

Dostępne u nas zapachy mogą być naprawdę intrygujące i kuszące. Warto tutaj przywołać na przykład Jagodową Krainę, Melona z Arbuzem, czy Tajską Limonkę. Wszystkie te nazwy brzmią na tyle intrygująco, że chciałoby się od razu sprawdzić, jak pachnie dana świeca sojowa.

Świece w szklanych opakowaniach – elegancja i ekologia

Na pewno Tobie również na sercu leży dobro naszej planety. Dlatego wybierz świece w szkle. Są estetyczne i możesz je ponownie wykorzystać. Ponadto posiadają bambusowe wieczka z silikonową uszczelką. Dzięki temu, zapach w świecy utrzymuje się o wiele dłużej.

Świece zapachowe z naturalnych wosków – jakie mają zalety?

Świece sojowe, poza wykonaniem z naturalnego wosku, posiadają jeszcze wiele innych atutów. Możemy wśród nich wymienić na przykład:

  • Przyjemny aromat, który roznosi się po całym domu – świece sojowe często mają subtelne zapachy. W sklepach możesz również spotkać świece o nutach owocowych, drzewnych, orientalnych, kwiatowych, cytrusowych, czy słodkich. Jeżeli lubisz świece z wosku sojowego o delikatnym zapachu, to możemy Ci polecić kwiat lilii lub peonię i oud.
  • Czyste spalanie – to kolejna mało oczywista cecha świec sojowych. Dzięki temu, nie mają one potencjalnie negatywnego wpływu na Twoje zdrowie, w szczególności na układ oddechowy. Świece z naturalnego wosku nie wytwarzają dymu i sadzy.  Knoty tych świec często są produkowane z bawełny lub z drewna. Knoty w świecach od Johny Wick są wykonywane z niebielonej bawełny. Taki knot nie tylko jest ekologiczny, ale również gwarantuje odpowiednio wolne tempo spalania i brak kopcenia.
  • Oczyszczanie powietrza – urządzenia elektryczne wytwarzają dodatnie jony, które mogą niekorzystnie wpływać na ludzki organizm oraz na samopoczucie psychiczne. Gdy przebywasz w pomieszczeniu, w którym jest zbyt dużo jonów dodatnich, to możesz czuć się przemęczony, rozdrażniony i mieć problemy z koncentracją. Świece mogą działać jak najprostszy oczyszczacz powietrza. Płomień świec spala drobinki kurzu, roztocza i jonizuje powietrze, co poprawia jego jakość.
  • Pomoc przy alergiach i dolegliwościach układu oddechowego – jeżeli cierpisz na alergię czy astmę, to powinieneś unikać świec parafinowych. O wiele lepszym wyborem będą dla Ciebie świece z wosku sojowego.
  • Chwila oddechu po ciężkim dniu – zapalenie świecy o ulubionym zapachu, na pewno pozwoli Ci się zrelaksować i chociaż na chwilę zapomnieć o problemach. Patrzenie na płomienie świec i otoczenie się przyjemnym aromatem wycisza i zmniejsza stres. Zapachy mają terapeutyczną moc. Mogą działać na Ciebie relaksująco, energetyzująco lub pobudzająco. Świece o odpowiednim zapachu mogą Ci pomóc przy problemach z zasypianiem lub, gdy potrzebujesz mieć więcej energii.
  • Dekoracja do domu nowoczesne świece są bardzo estetyczne. Przyciągają wzrok i ozdabiają każde pomieszczenie. Mają naprawdę ciekawy design. Często są produkowane z naturalnych surowców, aby nie szkodzić środowisku. Świece w szklanych naczyniach pozwalają kontrolować ilość pozostałego wosku i tempo spalania.

Kilka słów podsumowania

Nowoczesne świece zapachowe mają mnóstwo zalet. Możesz z nich korzystać zarówno na co dzień, jak i przy szczególnych okazjach. Świece to również bardzo dobry pomysł na prezent dla bliskiej osoby lub dla samego siebie. W końcu każdy zasługuje na trochę odpoczynku.