var gtm4wp_datalayer_name = "dataLayer"; var dataLayer = dataLayer || []; const gtm4wp_use_sku_instead = false; const gtm4wp_currency = 'PLN'; const gtm4wp_product_per_impression = false; const gtm4wp_clear_ecommerce = false; var dataLayer_content = {"pagePostType":"post","pagePostType2":"single-post","pageCategory":["prezent","swiece-sojowe"],"pagePostAuthor":"Johny Wick","customerTotalOrders":0,"customerTotalOrderValue":0,"customerFirstName":"","customerLastName":"","customerBillingFirstName":"","customerBillingLastName":"","customerBillingCompany":"","customerBillingAddress1":"","customerBillingAddress2":"","customerBillingCity":"","customerBillingState":"","customerBillingPostcode":"","customerBillingCountry":"","customerBillingEmail":"","customerBillingEmailHash":"e3b0c44298fc1c149afbf4c8996fb92427ae41e4649b934ca495991b7852b855","customerBillingPhone":"","customerShippingFirstName":"","customerShippingLastName":"","customerShippingCompany":"","customerShippingAddress1":"","customerShippingAddress2":"","customerShippingCity":"","customerShippingState":"","customerShippingPostcode":"","customerShippingCountry":"","cartContent":{"totals":{"applied_coupons":[],"discount_total":0,"subtotal":0,"total":0},"items":[]}}; dataLayer.push( dataLayer_content ); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= '//www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-5PZS5RC');

Personalizowany prezent – świeca zapachowa

Prezent

świeca sojowa zapachowa personalizowana serce love

Autor: Johny Wick

Komentarzy: 0

Personalizowany prezent – świeca zapachowa

personalizowany-prezent-świeca-zapachowa

Pewnie już nie raz przekonałeś się o tym, że kupowanie prezentów z rożnych względów bywa kłopotliwe. Czasami dlatego, że nie znasz dobrze tej osoby i nie chcesz jej przypadkowo urazić. Innym razem, dlatego, że znasz ją aż za dobrze i chcesz sprawić jej naprawdę wyjątkowy prezent. W obu tych przypadkach idealnym wyborem będzie oczywiście świeca zapachowa. Nie jest to podarunek ani specjalnie drogi, ani zobowiązujący. Każdy z niego skorzysta i się nie zmarnuje. A co najważniejsze od teraz możesz zrobić z niej personalizowany prezent, który zaskoczy, chwyci za serce i na długo pozostanie w pamięci.

Natomiast świece personalizowane polecamy Ci wtedy, gdy chcesz poza prezentem przekazać komuś coś jeszcze, na przykład podziękowanie, czy słowa miłości.

Personalizowany prezent – zaskocz swoich najbliższych

Nawet, jeżeli na co dzień nie jesteś wielbicielem świec, to pewnie zauważyłeś ich różnorodność. Producenci świec prześcigają się w pomysłach, aby zachęcić do siebie klientów. Poznanie oczekiwań konsumentów to jeden z kluczowych elementów marketingu. Właśnie dlatego w sklepach internetowych i stacjonarnych znalazły się świece personalizowane. Nasz sklep Johny Wick również ma je w swojej ofercie. Co jest w nich takiego niesamowitego? Czy Ty również powinieneś zamówić dla bliskiej osoby świecę personalizowaną i jak to zrobić?

Personalizacja to unikatowość produktu

Personalizacja świec ma jeden główny powód. Wszyscy mamy już dość kupowania i oglądania ciągle takich samych przedmiotów. Kiedyś było to popularne wyłącznie w branży modowej, a dzisiaj dotyczy każdej dziedziny. Niestety świec również. Przeglądając oferty sklepów bardzo często natykasz się na takie same zapachy, kształty oraz wzornictwo świec. Jeżeli nie chcesz przez przypadek podarować komuś identycznego prezentu jak inny gość albo jaki sam sobie kupił, to dobrym wyjściem jest personalizacja.

Świeca personalizowana da Ci również inną możliwość. Możesz ją dopasować do preferencji danej osoby. Jedne osoby uwielbiają prezenty z napisami, a jeszcze inne wolą jakąś wesołą grafikę. To samo odnosi się do zapachów. Jedni lubią orientalne nuty, a inni cytrusowe. Kluczem do sukcesu jest wiedza o tym, co obdarowywany człowiek lubi, co mu się podoba.

Jakie elementy mogą podlegać personalizacji w świecach?

Pozornie są to drobiazgi, ale takie dzięki którym zwykła świeca staje się czymś absolutnie niepowtarzalnym. Może to być zmiana czcionki, dodanie ciekawej grafiki. Może Ci się to wydawać bez znaczenia, ale… Uwierz! W połączeniu z ulubionym zapachem obdarowywanej osoby, to zmienia bardzo wiele. Dlatego, że pamiętałeś, co jej się podoba. Chciałeś jej dać coś więcej niż inni. To wszystko sprawia, że za każdym razem, gdy zapali tę świecę, to będzie o Tobie myślała ciepło.

Przypomnij sobie, co czułeś, gdy ktoś podarował Ci prezent, o jakim od dawna marzyłeś albo gdy miałeś gorszy dzień przyszedł do Ciebie z Twoją ulubioną karmelową czekoladą, której zawsze sobie odmawiasz? Tak, właśnie tak działają personalizacje!

Radzimy Ci poza samą świecą zapachową przekazać komuś jeszcze coś więcej. Mamy tutaj na myśli na przykład słowa pocieszenia, zachętę do dalszych działań, podziękowanie albo komplement.  Równie dobrym pomysłem na personalizację świecy jest umieszczenie na etykiecie życzeń na przykład z okazji Dnia Matki czy Babci.

Spersonalizowana świeca to doskonała dekoracja

Każdy chce otrzymywać takie prezenty, które są zwyczajnie ładne. Designerskiego i stylowego wyglądu nie możemy odmówić świecom od Johny Wick. Połączenie szkła i drewna jest ponadczasowe. Pasuje naprawdę do każdego wnętrza, niezależnie do tego, w jakim klimacie zostało urządzone.

Z jakiej okazji można podarować personalizowany prezent?

Świeca personalizowana to dobry sposób, aby wyrazić miłość. Na pewno o wiele lepszy niż wszechobecne w okolicach Walentynek poduszki lub kubki z napisami LOVE. One już wszystkim już dawno się znudziły. Świecę zapachową z wyjątkową dedykacją możesz podarować bliskiej osobie nie tylko na Walentynki, ale też na rocznicę ślubu, związku, czy jakiejś tylko Wam znanej daty, którą zawsze celebrujecie.

Miłość ma różne oblicza. Dlatego równie dobrym pomysłem jest obdarowanie wyjątkową świecą babci czy mamy z okazji ich świąt. Święcę możesz sprezentować komuś też tak po prostu, nie czekając na odpowiednią kartkę w kalendarzu.