fbpx

Świeczki zapachowe – jak kupić w sklepie internetowym?

Świece sojowe

świeca zapachowa z personalizowaną etykietą

Autor: admin

Komentarzy: 0

Świeczki zapachowe – jak kupić w sklepie internetowym?

świeczki-zapachowe-w-sklepie-internetowym

Zakupy przez Internet rokrocznie zyskują na popularności. Nic dziwnego, wszakże w sieci właściwie wszystko dostępne jest na wyciągnięcie palca sterującego kursorem. Za pośrednictwem telefonu lub komputera możesz zamówić jedzenie, kupić ubrania, sprzęty AGD, a nawet samochód. Co jednak w sytuacji, gdy chcesz nabyć rzecz, której wygląd wizualny widzisz na zdjęciach, a jej pozostałe właściwości poznasz dopiero po otrzymaniu paczki? Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób kupować świeczki zapachowe przez Internet, zwłaszcza tak by ich aromat zawsze trafiał w Twoje gusta, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie!

Sojowe świeczki zapachowe – dlaczego tak chętnie po nie sięgamy?

Każdy, kto miał kiedykolwiek styczność ze słoiczkiem pełnym aromatycznego wosku, z pewnością zna odpowiedź na to pytanie. Sceptycy jednak zachodzą w głowę, czemu ktoś decyduje się wydać nawet kilkadziesiąt złotych na tak minimalistyczny produkt. Mimo tego, że półki w sklepach branżowych czy drogeriach, wprost uginają się pod ciężarem kilkukrotnie tańszych substytutów.

Powiedzmy to zatem raz jeszcze, oryginalna świeczka sojowa jest nie tylko gustowną ozdobą. To przede wszystkim bilet wstępu do domowego spa dla wszystkich zmysłów. Nie od dziś wiadomo, że aromaterapia wpływa pozytywnie zarówno na ludzką psychikę, jak i ciało. Dzięki wyjątkowym kompozycjom zapachowym możesz odbywać dalekie podróże: wyobraźnią po mapie-wprost na egzotyczne lądy. Także i te w czasie – wracając, za sprawą znajomych zapachów, do najpiękniejszych momentów życia.

Ponadto naturalne woski, w przeciwieństwie do parafiny, są przyjazne zarówno dla Twojego zdrowia, jak i środowiska. Podczas spalania nie wydzielają szkodliwych substancji, a proces ich produkcji nie naraża natury na szwank. Chcąc cieszyć się pięknym zapachem w domu i pragnąc podziwiać płomień odbijający się w źrenicach ukochanej osoby, podczas romantycznego wieczoru, należy wybierać świece sojowe. Znajdziesz je w sklepach stacjonarnych, ale także w sieci. Jeżeli zdecydujesz się na zakupy przez Internet i chcesz mieć pewność, że zapach Cię nie rozczaruje. Zastosuj się do poniższych wskazówek.

Opisy, które naprawdę pachną!

Z pewnością doskonale pamiętasz katalogi jednej z firm, zajmującej się dystrybucją kosmetyków. Kojarzysz strony, które po potarciu palcem wydzielały aromat danego produktu. Jeśli to w ogóle możliwe, to prawdopodobnie miną jeszcze dekady, nim sklepy internetowe dadzą możliwość powąchania jakiegokolwiek artykułu. Na ten moment jednak jedynym sposobem zaprezentowania woni produktu, jest jego szczegółowy opis. Przed producentami i sprzedawcami staje zatem trudne zadanie, by przedstawić świeczki zapachowe za pomocą zlepku liter. Wszystko w taki sposób, żeby zadziałać na wszystkie zmysły kupującego.

W opisie danej kompozycji znajdziesz zazwyczaj rzeczowe informacje, takie jak skład, ale także wiele epitetów, mających na celu ułatwienie Ci wyobrażenia sobie woni produktu. Robiąc zakupy w sklepie internetowym marki Johny Wick przeczytasz historie o domku w górach, czy wakacjach u babci na wsi, co wcale nie oznacza, że producent jest niespełnionym prozaikiem, lecz stara się jak najlepiej oddać słowami zapach świecy. Mimo to nadal nie możesz się zdecydować? Zatem…

Poznaj swoje ulubione świeczki zapachowe

Pewnie pomyślisz: „Ale jak to poznaj? Przecież od lat używam tych samych perfum i płynu do płukania, więc doskonale wiem, co mi się podoba”. Racja, znasz swoje ulubione kompozycje, ale czy masz świadomość tego, co dokładnie się na nie składa? Świeczki zapachowe podobnie z resztą jak perfumy, stanowią cały bukiet aromatów, w którym jedne nuty są dominujące, a pozostałe je uzupełniają, część z nich jest wyczuwalna od razu, a inne wkradają się do nozdrzy niepostrzeżenie.

Jeżeli zatem chcesz wybrać dla siebie idealny produkt ze sklepu Johny Wick przyjrzyj się dokładnie produktom zapachowym, których używasz: może być to woda toaletowa, odświeżacz powietrza, a nawet świeca innej firmy. Na podstawie składów tychże artykułów łatwo określisz, jakie nuty Ci odpowiadają, kwiatowe, orientalne, drzewne albo świeże. Dzięki tej wiedzy z pewnością zawęzisz krąg poszukiwań, ale jeśli wciąż nie chcesz kupować kota w worku, a raczej w słoiku, mamy dla Ciebie inne rozwiązanie.

Kominek zapachowy

Cóż to takiego? Otóż jest to gadżet genialny w swej prostocie. Drewniany, minimalistyczny kominek zapachowy od marki Johny Wick służy do podgrzewania za pomocą tealightów, wosku umieszczonego w ceramicznej miseczce. Wkład pod wpływem wysokiej temperatury topnieje, uwalniając przy tym aromat. Warto wspomnieć, że nie musisz roztapiać całego wosku na raz, ani czekać ze zmianą zapachu, aż poprzedni się skończy. Wystarczy, że miseczkę z roztopionym wkładem włożysz na 15 minut do zamrażarki, by po wystudzeniu z łatwością go usunąć. Jeśli więc nie możesz zdecydować się na jedną świecę sojową kominek da Ci możliwość przetestowania wielu kompozycji. A kto wie, być może domowa aromaterapia spodoba Ci się tak bardzo, że nie trzeba będzie decydować się tylko na jedną.

Skoro nadal czytasz, świadczy to o tym, że pragniesz dokonać świadomego zakupu. Bardzo się cieszymy i zapraszamy Cię do sklepu internetowego www.johnywick.pl Nie wykluczamy, że w niedalekiej przyszłości pojawi się tam opcja zakupu testerów, tymczasem jednak pamiętaj, że przysługuje Ci 14-dniowe prawo do zwrotu zakupionych produktów. Jesteśmy jednak pewni, że po tej lekturze z niego nie skorzystasz.