var gtm4wp_datalayer_name = "dataLayer"; var dataLayer = dataLayer || []; const gtm4wp_use_sku_instead = false; const gtm4wp_currency = 'PLN'; const gtm4wp_product_per_impression = false; const gtm4wp_clear_ecommerce = false; var dataLayer_content = {"pagePostType":"post","pagePostType2":"single-post","pageCategory":["kominek-do-woskow-zapachowych"],"pagePostAuthor":"Johny Wick","customerTotalOrders":0,"customerTotalOrderValue":0,"customerFirstName":"","customerLastName":"","customerBillingFirstName":"","customerBillingLastName":"","customerBillingCompany":"","customerBillingAddress1":"","customerBillingAddress2":"","customerBillingCity":"","customerBillingState":"","customerBillingPostcode":"","customerBillingCountry":"","customerBillingEmail":"","customerBillingEmailHash":"e3b0c44298fc1c149afbf4c8996fb92427ae41e4649b934ca495991b7852b855","customerBillingPhone":"","customerShippingFirstName":"","customerShippingLastName":"","customerShippingCompany":"","customerShippingAddress1":"","customerShippingAddress2":"","customerShippingCity":"","customerShippingState":"","customerShippingPostcode":"","customerShippingCountry":"","cartContent":{"totals":{"applied_coupons":[],"discount_total":0,"subtotal":0,"total":0},"items":[]}}; dataLayer.push( dataLayer_content ); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= '//www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-5PZS5RC');

Kominki do wosków zapachowych Johny Wick – co je wyróżnia?

Kominek do wosków zapachowych

kominek do wosków zapachowych

Autor: Johny Wick

Komentarzy: 0

Kominki do wosków zapachowych Johny Wick – co je wyróżnia?

kominek do wosków zapachowych ciemne drewno

Od dawna kuszą Cię kominki do wosków zapachowych, ale nie wiesz, jak z nich korzystać? Masz obawy, czy jest to odpowiedni produkt dla Ciebie? Nie masz pewności, czy dobrze wybierzesz? Jeżeli tak, to koniecznie przeczytaj ten artykuł. Dowiesz się z niego wszystkiego, co początkujący użytkownik kominka do wosków, wiedzieć powinien.

Jak wyglądają kominki do wosków zapachowych?

Palenie wosku w kominku jest ciekawą alternatywą dla tradycyjnych świeczek. Kominki do wosku mogą mieć bardzo różny design, więc nie ma problemu z dobraniem ich do wystroju wnętrza.

Na górze kominka musisz umieścić kawałek lub cały wosk. Natomiast na dole powinien znaleźć się tealight, który będzie powoli podgrzewał wosk. Wraz z upływem czasu wosk się nagrzeje i poczujesz przyjemny zapach rozchodzący się po pomieszczeniu.

Drewniane kominki do wosku

Warto wybrać taki kominek, ponieważ drewno jest ponadczasowym materiałem. W kominkach Johny Wick łączymy je z ceramiką oraz stalą. Dzięki temu, nasze kominki do wosku są minimalistyczne i eleganckie. Możesz zdecydować, jaki chcesz kolor ceramicznej miseczki oraz drewna. Kolor drewna może być jasny lub ciemny. Masz również aż pięć wariantów ceramicznych miseczek do wyboru.

Uważamy, że nasi klienci zasługują na coś wyjątkowego. Dlatego każdy dostępny w sklepie kominek tworzymy ręcznie od podstaw. Obudowa kominka jest wykonywana przez miejscowego stolarza z dbałością o każdy szczegół. Co sprawia, że każdy z nich jest unikatowy. Mogą się w niewielkim stopniu różnić między sobą wymiarami, ale to tylko dodaje im uroku. Wymiar drewnianej obudowy to około 9,5 x 10 x 11 cm. Kominki Johny Wick to wartościowe produkty w całości produkowane w Polsce. Gwarantujemy, że ich jakość Cię zachwyci.

Dwufunkcyjna blaszka – do czego służy?

Kolejnym ważnym elementem kominka do wosku jest blaszka. W naszych produktach zastosowaliśmy blaszki ze stali nierdzewnej z wypalonym laserowo logo Johny Wick. Nie tylko informuje ona o producencie, ale również służy do bezpiecznego postawienia na niej podgrzewacza.

Dodatkowe woski do kominków

Gdy zdecydujesz się na zakup kominka od Johny Wick, to gratis otrzymasz trzy woski zapachowe. Pozwolą Ci one sprawdzić, czy kominek zapachowy jest czymś dobrym dla Ciebie, a może również poznać nowe aromaty. Aby zapalić kominek do wosku, będą Ci jeszcze potrzebne podgrzewacze sojowe, które z łatwością znajdziesz w naszym sklepie.

Na co jeszcze zwrócić uwagę przy wyborze kominka do wosków zapachowych

Wiesz już doskonale, w jaki sposób jest zbudowany kominek i jakich materiałów. Jednak sam kominek do wosków, to o wiele za mało. Powinnaś dowiedzieć się jeszcze, jak prawidłowo wybrać wosk do kominka. Mamy nadzieję, że te z zestawu szybko się skończą i będziesz miała ochotę wypróbować kolejne.

Woski zapachowe są dostępne w małych opakowaniach. Dzięki temu, nie tylko mają atrakcyjną cenę, ale również pozwalają dość szybko zmienić zapach. Zaletą wosków jest to, że możesz podzielić je na mniejsze kawałki i w ten sposób swobodnie kontrolować intensywność wydzielanego aromatu. Woski zapachowe są wydajne i łatwe w obsłudze. W zależności od potrzeb, możesz je podgrzewać dowolną ilość razy, dopóki utrzymują zapach.

Czy warto wybrać ekologiczne woski zapachowe do kominka

Powinnaś się nimi zainteresować nie tylko wtedy, gdy dbasz o środowisko naturalne. Woski zapachowe są wydajnym i ekonomicznym rozwiązaniem. Wysokiej jakości wosk do kominka kosztuje od kilku do kilkunastu złotych. O wiele mniej niż ekologiczna świeca. Najlepszym wyborem są woski na bazie substancji roślinnych. Są bezpieczne dla zdrowia.

Ekologiczny wosk zapachowy to dobry pomysł na prezent dla osoby, która już ma kominek i często z niego korzysta. Będzie to dla niej wspaniała okazja, aby przetestować coś nowego. Możesz podarować jej kilka wosków, aby mogła znaleźć swój ulubiony.

Zachęcamy Cię do wypróbowania naszych wosków i kominków. Pozwól sobie na relaks i odpoczynek w otoczeniu przyjemnych aromatów.  

Tip, o którym musi wiedzieć każdy użytkownik kominków do wosków zapachowych

Mam dla Ciebie coś jeszcze! Na pewno wielokrotnie zastanawiałaś się jaki jest najlepszy sposób na oczyszczenie ceramicznej miseczki z wosku zapachowego, który właśnie stracił swój aromat. Poczekaj aż zastygnie, a miseczka będzie miała temperaturę pokojową.

Taką miseczkę wraz z zawartością włóż do zamrażarki na co najmniej 40-60 minut. Po tym czasie wyciągnij miseczkę i zobaczysz, że wosk zmniejszył delikatnie swoją objętość, dzięki czemu swobodnie wypadnie z miseczki. Voilà, Twój kominek jest gotowy do kolejnej zapachowej sesji!

,