var gtm4wp_datalayer_name = "dataLayer"; var dataLayer = dataLayer || []; const gtm4wp_use_sku_instead = false; const gtm4wp_currency = 'PLN'; const gtm4wp_product_per_impression = false; const gtm4wp_clear_ecommerce = false; var dataLayer_content = {"pagePostType":"post","pagePostType2":"single-post","pageCategory":["prezent","swiece-sojowe"],"pagePostAuthor":"Johny Wick","customerTotalOrders":0,"customerTotalOrderValue":0,"customerFirstName":"","customerLastName":"","customerBillingFirstName":"","customerBillingLastName":"","customerBillingCompany":"","customerBillingAddress1":"","customerBillingAddress2":"","customerBillingCity":"","customerBillingState":"","customerBillingPostcode":"","customerBillingCountry":"","customerBillingEmail":"","customerBillingEmailHash":"e3b0c44298fc1c149afbf4c8996fb92427ae41e4649b934ca495991b7852b855","customerBillingPhone":"","customerShippingFirstName":"","customerShippingLastName":"","customerShippingCompany":"","customerShippingAddress1":"","customerShippingAddress2":"","customerShippingCity":"","customerShippingState":"","customerShippingPostcode":"","customerShippingCountry":"","cartContent":{"totals":{"applied_coupons":[],"discount_total":0,"subtotal":0,"total":0},"items":[]}}; dataLayer.push( dataLayer_content ); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= '//www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-5PZS5RC');

Świeca sojowa – pomysł na idealny prezent

Prezent

świeca na prezent

Autor: Johny Wick

Komentarzy: 0

Świeca sojowa – pomysł na idealny prezent

świeca sojowa - pomysł na prezent

365 dni, które układają się w 12 miesięcy, a te w cały rok to multum okazji i powodów aby komponować prezenty i obdarowywać nimi bliskie osoby. Każdy z nas choć raz był w sytuacji kiedy odkładał kupowanie (bądź robienie) prezentów na ostatnią chwilę, a potem biegał w szaleńczym pędzie po sklepach kupując na szybko skarpety, czekoladki i puszkę importowanej kawy. Brzmi znajomo?

Mamy dla Ciebie złoty środek, który zażegna każdą prezentową sytuację awaryjną.

Wiele okazji, jeden prezent – świeca sojowa!

Jakie znasz najpopularniejsze okazje do świętowania? Boże Narodzenie, Wielkanoc, Dzień Matki, Dzień Kobiet, Walentynki, Mikołajki, Dzień Babci i wiele wiele innych. Czy wiesz, że w każde wyżej wymienione święto możesz obdarować ukochane osoby świecą zapachową? Dokładnie tak, diabeł tkwi w prostocie. Świeca sojowa to idealny pomysł na prezent dla siostry, mamy, nauczyciela, chłopaka, babci, partnera. Niezależnie od wieku i niezależnie od płci taki podarunek zachwyci i spełni oczekiwania każdego obdarowanego. Jednak zanim postanowisz iść do sklepu i wziąć do ręki pierwszą lepszą świeczkę zwróć uwagę na kilka ważnych aspektów.

Po pierwsze – jakość i skład

Niezależnie od tego czy pragniesz podarować prezent bliskiej osobie, czy symbolicznie współpracownikowi, teściom, dalszej kuzynce, zwróć uwagę na materiały z jakich powstała świeca sojowa. Obecnie społeczeństwo stawia na ekologiczny i naturalny styl życia. Znajdziesz więc wiele sklepów, których asortyment opiera się na ręcznie wykonywanych produktach. Najlepszym wyborem w kategorii świec zapachowych będą te wykonane z wosku sojowego.

Dlaczego właśnie ten produkt Ci proponujemy? Otóż wosk sojowy jest najlepszym produktem jaki można wykorzystać do produkcji świec – jest to składnik w 100% naturalny i wegański, pozyskiwany z nasion soi. W komplecie z naturalnym woskiem idą wysokiej jakości olejki zapachowe oraz niebielone bawełniane knoty.

Dlaczego to jest tak istotne? Najpopularniejsze na rynku są (niestety) świece parafinowe – są tanie i ogólnodostępne. Ale czy wiesz jakie konsekwencje niesie za sobą wdychanie oparów wytwarzanych podczas spalania parafiny? Parafina wydziela szkodliwe substancje, które mogą mieć negatywny wpływ na układ oddechowy, krwionośny, nerwowy, uszkadzają śluzówki, zatruwają powietrze, są szkodliwe dla człowieka, ale również dla zwierząt. Jeśli producent używa parafiny do produkcji świec zapomnij o reszcie dobrej jakości półproduktów. W skład takiej świecy wchodzą również sztuczne aromaty oraz knoty z dodatkiem ołowiu. Czy chcesz szkodzić zdrowiu swoich bliskich? Nie czekaj więc, a na rynku znajdziesz producentów, którzy tworzą swoje świece ręcznie z największą starannością.

Po drugie – zapach świecy sojowej

Każdy z nas inaczej odczuwa zapach. To co dla jednych pachnie pięknie, nie do końca trafia w gust innych. Co zrobić żeby wonny prezent nie okazał się fiaskiem? Najlepszym rozwiązaniem jest przeprowadzenie małego wywiadu. Zwróć uwagę jakich perfum używa osoba, którą pragniesz ofiarować – czy są to ciężkie nuty, czy może kwiatowe, drzewne, albo owocowe? Przebywając z kimś jakiś czas jesteśmy w stanie zwrócić uwagę na to jakie zapachy preferuje dana osoba. Przy okazji odwiedzin rozejrzyj się czy w pokoju stoją świece, kadzidełka czy olejki. Jadąc autem zwróć uwagę na odświeżacz samochodowy. Jest mnóstwo sytuacji, w których możesz zaobserwować jakie nuty zapachowe preferuje bliska Ci osoba.

Jeśli jednak prezent ten zamierzasz ofiarować komuś dalszemu, o kim niewiele wiesz, proponujemy postawić na uniwersalne, bezpieczne zapachy. Z okazji Bożego Narodzenia zwróć uwagę na świąteczne edycje i kolekcje. Ale uwaga – zastanów się poważnie zanim postanowisz kupić świecę, w której skład wchodzi cynamon! Otóż istnieje wiele osób, które wręcz nie mogą znieść tej słodkiej, korzennej i świątecznej przyprawy. Zapach świecy możesz również dostosować do pory roku – wiosną królować będą drzewne i kwiatowe nuty, latem prym wiodą owoce i morskie tonie, natomiast jesienią i zimą stawiamy na cięższe, korzenne, leśne i słodkie wonie.

Po trzecie – cena

Niestety, w przypadku tej kategorii produktów musimy stwierdzić, że cena ma znaczenie. Tak jak już wspomnieliśmy świece parafinowe tworzone są z najtańszych półproduktów, przez co ich cena jest adekwatna do jakości. Tak samo ma się to do świec sojowych – składniki wykorzystywane do produkcji są najlepszej jakości więc i cena rośnie z kilku złotych do kilkudziesięciu. Jednak w tym wypadku nie będziesz żałować ani jednej wydanej złotówki. Najważniejszym argumentem za kupnem świecy naturalnej jest fakt, że zadbasz o zdrowie innych, oraz o środowisko. Kolejna kwestia to temperatura spalania – wosk sojowy osiąga niższą temperaturę palenia niż parafina, dzięki czemu topi się o wiele wolniej. Naturalna świeca sojowa posłuży dużo dużo dłużej, niż jej parafinowe kuzynki. Dodatkowo dzięki wolnemu spalaniu i składnikom dobrej jakości ze świecy sojowej wytrąca się o wiele intensywniejszy i trwalszy zapach, niż z pozostałych świec.

Po czwarte – świeca sojowa i jej design

Świeca sojowa jest produktem naturalnym, ekologicznym. Nic więc dziwnego, że szata graficzna i opakowanie również pozostaje w klimacie basic i natural. Naturalne świece w większości przypadków zalewane są w szklane słoje, którym często towarzyszą drewniane bądź metalowe wieczka. Etykiety są proste, przejrzyste. Można powiedzieć, że całość utrzymana jest w skandynawskim stylu. Czy to dobrze? Jak najbardziej! Obecnie panuje moda na offowe wnętrza, skandynawskie dodatki. Łączymy metal z drewnem, szarość i biel przełamujemy nutą musztardy. Klasyczne opakowanie świecy i neutralny kolor wosku wkomponuje się w większość wnętrz, nie musisz więc obawiać się, że dodatek ten nie będzie pasował do klimatu jaki panuje w biurze lub domu obdarowanego.

Dodaj komentarz